חומר אטימה נכנס לסינוס

מנהל הפורום

ד"ר ניצן שלזינגר
ד"ר ניצן שלזינגר
053-4877807
לקביעת תור אצל ד"ר ניצן שלזינגר
053-4877807 ללא פרסום בפורום

• חומר אטימה נכנס לסינוס
    עידו
    31/01/2019

שלום,
    עברתי טיפול שורש בשן אחרונה למעלה. בטיפול המומחה אמר שיוצא לי נוזל מהסינוס ושם לי חומר אטימה. בצילום אחרי הטיפול מסתבר שהחומר אטימה נכנס לסינוס. האם הוא יכול לגרום לדלקת חלילה בסינוס? איך מוציאים אותו? הוא יצא בעקירה/בדרך אחרת? אם אצטרך שם בעתיד שתל זה יכול לגרום חלילה לבעיה?

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    ד"ר ניצן שלזינגר - 053-4877807

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• חומר אטימה של טיפול שורש נכנס לסינוס

ד''ר ניצן שלזינגר
    02/02/2019

עידו שלום,
    חלק מחומר האיטום של סתימת השורש נכנס לסינוס במידה והמקום לא היה מזוהם מראש , הרי שלא אמורה להיות בעיה.
    במידה ובהמשך תזדקק לעקירה יתכן החומר שגלש יצא ביחד עם השן. במידת הצורך ניתן יהיה להוציא מי הסינוס.
    מקווה שהכל יהיה בסדר
    בהצלחה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חומר אטימה בסינוס

עידו
    05/02/2019

עקרו לי את השן אבל נשאר לי שם עדיין חומר אטימה קטן שלא הצליח לצאת בעקירה. האם זה יכול לעשות לי בעיה חלילה בסינוס? איך מוציאים את זה?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חומר אטימה בסינוס

ד''ר ניצן שלזינגר
    16/02/2019

עידו שלום,
    כפי שכבר עניתי - במידה והמקום אינו מזוהם, הרי שאין צורך לבצע דבר. במידה ויש זיהום , ניתן להכנס לסינוסולהוציא את המקור לזיהום.
    בברכה והצלחה :-)

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חומר אטימה בסינוס

עידו
    01/03/2019

שלום,
    1. איך אני יודע אם המקום מזוהם? עשו לי שם טיפול שורש כי היה שם נמק ודלקת חריפה. עבר כבר יותר מחודש מהעקירה ויש לי משם עדיין כאבים. העניין הוא שאני גם לא יודע אם הכאבים משם או ממקום ליד.
    2. האם זה מסובך להיכנס לסינוס ולהוציא את זה? מי עושה את זה?
    3. האם יש מצב שזה מתפורר לבד עם הזמן ויוצא מהגוף?
    תודה על המענה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו