דלקת מתחת לכתר על שתלים

מנהל הפורום

ד"ר ניצן שלזינגר
ד"ר ניצן שלזינגר
053-4877807
לקביעת תור אצל ד"ר ניצן שלזינגר
053-4877807 ללא פרסום בפורום

• דלקת מתחת לכתר על שתלים
    אני
    24/02/2019

שלום, לפני שנה עברתי השתלת עצם ושני שתלים טוחנות תחתונות. לאחר מספר חודשים כשהכל היה מוכן רופא משקם לקח מידות ועשה לי כתר כפול עבור שני השתלים. בהברגת הכתב היו כאבים נוראיים שלא חוותית מעודי, המשקם אמר שזה ככה ושזה פשוט בגלל הלחץ על החניכיים וכשהלחץ ירד זה ירגע. בסיום ההרכבה הרגשתי טוב יותר והכאבים חלפו לגמרי. לאחר כשלושה חודשים מהרכבת הכתר הרגשתי קצת כואב על החניכיים של הכתר מצד אחד וניגשתי למשקם לבדיקה, ומצא שהכל תקין. ואז כעבור שבוע ראיתי שחור קטן נהיה על החניכיים ומתוכו החלה לצאת דלקת נוזלית, מיד נסעתי למרפאה ומי שביצע את השתלים ביקש מהמשקם לפרק את הכתר שיש לחץ ובבדיקת השתלים הכל היה תקין. אמרו לי להישאר 10 ימים ללא הכתר שהמקום יחלים. כבר באותו יום הכל החלים ונעלם כלא היה וללא כל טיפול או אנטיביוטיקה. הענין שצריכה לחזור להרכבת הכתר ואני ממש חוששת מהכאב הסיוטי שאני שוב הולכת לחוות בהברגה שלו וששוב תחתזור חלילה הדלקת ואז כבר תהיה החמרה או פגיעה בשתלים. מה היא דעתך לפי התהליך? בנוסף, האם ייתכן שהכתר לא מתאים ולבקש להחליפו? והאם הגיוני שיש לי כאבי תופת בבעת הרכבת הכתר?

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    ד"ר ניצן שלזינגר - 053-4877807

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• דלקת מתחת לכתר עם שתלים

ד''ר ניצן שלזינגר
    11/03/2019

לאני שלום,
    נראה שהטיפול במקרה שלך נכון- , קשה לתת חוות דעת מבלי לבצע בדיקה .
    בהצלחה :-)

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו