הוצאת שתל בשיניים והמשך טיפול

מנהל הפורום

ד"ר ניצן שלזינגר
ד"ר ניצן שלזינגר
053-4877807
לקביעת תור אצל ד"ר ניצן שלזינגר
053-4877807 ללא פרסום בפורום

• הוצאת שתל בשיניים והמשך טיפול
    שירה
    26/06/2020

השתל שלי נכשל הולכים לעשות לי ב2 פרצדורות קודם הרופאה המשקמת מוציאה את הכתר והמבנה המוברג, איך הולך התהליך האם יכול להיות כואב בעקבות שגם ככה המקום רגיש ואז הכירורג מוציא את השתל איך שם הפרוצדורה ותוך כמה זמן אפשר שתל חדש ויכול להיות שאצטרך שוב השתלת עצם או הרמת סינוס מדובר בשתל בלסת עליונה. ושלחו אותי לסיטי ככה שיש בטח אינדקציה ומניחה ששיניים ליד לא נפגעה כי התוכנית רק הוצאת השתל ולא עקירה של עוד שן אחרי היו אומרים ואמרו לי רק הוצאת השתל וכל מה שעליו מבנה וכתר והאם יכולה להיות כאבים אח"כ בכל אחת מהפעולות הנ"ל?

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    ד"ר ניצן שלזינגר - 053-4877807

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הוצאת שתל בשיניים והמשך טיפול

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• הוצאת שתל והמשך טיפול

ד''ר ניצן שלזינגר
    30/06/2020

שירה שלום,
    בד"כ מוצאים שתל כאשר הוא נכשל.
    התהליך של הוצאת השתל אינו כואב כי הוא מבוצע תחת הרדמה מקומית.
    יתכנו כאבים לאחר הטיפול, ממליץ ליטול משכך כאבים.
    בהצלחה :-)

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הוצאת שתל והמשץ

שירה
    30/06/2020

ומה לגבי כתר ומבנה מובנה ההוצאה כואבת כי את זה רופאה אחרת מוציאה לי?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• פירוק מבנה וכתר משתל

ד''ר ניצן שלזינגר
    30/06/2020

פירוק של מבנה וכתר - אינו כרוך בכאב. לעיתים הכתר דבוק חזק ואז יש להפעיל כוח אבל הפעולה אינה כואבת
    בהצלחה :-)

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• פירוק כתר ומבנה משתל

שירה
    30/06/2020

אצלי הכתר והמבנה מוברג האם התהליך שונה ממה שתיארת זה משהוא שצריכים בכח יותר בגלל שזה בטח חלקים ולשתל החדש כבר לא משתמשים באותם חלקים? ותוך כמה זמן אפשר יהיה לעשות שתל חדש מדובר בלסת עליונה והאם יכול להיות מצב ששוב יצטרכו הרמת סינוס וכבר עכשיו עשו לי צילום סיטי רק אמרו הפקידות את התוכנית כרגע עד הוצאת השתל אבל יכול להיות מצב כזה ששוב השתלת עצם או הרמת עצם ולא רק שתל בלבד?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו