עקירת שן בינה תחתונה - שאינה כלואה

מנהל הפורום

ד"ר ניצן שלזינגר
ד"ר ניצן שלזינגר
053-4877807
לקביעת תור אצל ד"ר ניצן שלזינגר
053-4877807 ללא פרסום בפורום

• עקירת שן בינה תחתונה - שאינה כלואה
    סברין
    29/01/2021

שלום
    לפני שבוע עקרתי שן בינה תחתונה (לא כלואה) מאותו רגע התחילו כאבים חזקים ורק התגברו אני נוטלת משככי כאבים סביב השעון התחלתי מוקספין 3 ימים לאחר העקירה (הרופא אמר בהתחלה שלא חייב ) מלפני יומיים ישנה הקלה בכאבים אך לא נעלמו לגמרי אני עדיין על משככי כאבים שבוע כבר עבר מהעקירה האם הכאב המתמשך תקין ? ועד מתי?? אני מפחדת גם בגלל שאני נוטלת משככי כאבים כבר שבוע רצוף במינונים גבוהים

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    ד"ר ניצן שלזינגר - 053-4877807

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• כאבים לאחר עקירת שן בינה

ד''ר ניצן שלזינגר
    30/01/2021

סברין שלום,
    ישנם מקרים בהם לאחר עקירה של שן בינה תחתונה - יש כאב מתמשך -. לפי התיאור שלך - בתחילה לא קיבלת אנטיביוטיקה כי לא היה צריך אולם לאר 3 ימים התחלת לקחת . לא תמיד ברור מדוע אצל מטופל אחד יש יותר כאבים ואצל אחר פחות . בכל מקרה ממליץ להבדק אצל הרופא המטפל .
    יתכן ואת סובלת ממכתשית יבשה - זיהום חיידקי אשר גורם לכאבים חזקים - בד"כ מתחיל לאחר כ 3-4 ימים מן העקירה ( לפי התיאור שלך הכאב התחיל כבר ביום העקירה ) - וחולף לאחר כ 10 ימים.- אין טיפול אמיתי אלא תרופה שמחדירים למקום העקירה ואשר מרגיעה את הכאב למשך מספר שעות.
    רפואה שלמה :-)

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו