אמא בת 90 בשיקום מתעקשת לחזור הביתה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• אמא בת 90 בשיקום מתעקשת לחזור הביתה
    חוה
    24/05/2020

אמא שלי בת 90 אחרי אירוע מוחי עם פגיעה בצד שמאל. הפכה להיות סיעודית צלולה. נמצאת בשיקום. מאד רוצה לחזור הביתה מרגישה שמקומה אינו שם. אני צריכה לשפץ את ביתה ולהמתין לכל האישורים והתכנון של משרד הבריאות. בעקבות הקורונה אין אפשרות לבקר והיא בטוחה שיכולה לחזור הביתה ולהסתדר לבד. הסברתי את המצב והיא לא מוכנה לקבל את המציאות החדשה. אני מתוסכלת ולא יודעת מה לעשות. איך לשכנע אותה שהיא חייבת לסיים את השיקום ובינתיים נסיים להכין את הבית לקראת השיבה שלה הביתה.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

• אפשר שיקום וטיפול בבית

צבר רפואה
    26/05/2020

שלום חוה, בשיקום בית מקצועי, צוות השיקום מסייע להתאים את הבית לצרכי המטופל. מלוא השיקום והטיפול (כמו זה הניתן במוסד) יכול להינתן במסגרת הביתית, כולל כל צוות מקצועות השיקום, כמו גם כמובן הטיפול הרפואי הנדרש. את מוזמנת לפנות לצבר רפואה ונשמח להסביר כיצד ניתן לקבל את הטיפול באופן מיידי וללא המתנה ובמה הוא כרוך. כך תוכלי להקל על אמא, וגם על כולכם. רק בריאות.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו