האם ניתן לתבוע

מנהל הפורום

שמאי שזירי
שמאי שזירי
לקביעת תור אצל שמאי שזירי ללא פרסום בפורום

• האם ניתן לתבוע
    דני
    25/01/2021

שלום
    אני עם סכרת נעורים מגיל 10 מעולם לא פניתי לביטוח לאומי כיום בת 39 עם משאבה
    ב 4-5 חודשים האחרונים סובלת מכתף קפואה +דלקת בגיד
    סובלת מכאבים חזקים ומבעיה בתנועת יד ימין
    הבנתי שעל הסכרת זה 40 אחוז אם אפנה לביטוח לאומי האם על כתף קפואה ניתן לתבוע ולקבל אחוזי נכות האם מספיק דתי מכתבים משני אורטופדיים +בדיקת mri
    אני מפחדת סתם להגיש לניירת
    אודה לעזרתך
    אציין שאני כל יום על אדוויל ומאוד מוגבלת תנועה של היד לעיתים לא יכולה להרים כוס מכאבים , ובלילה הכאבים הולכים ונהיים קשים לא מצליחה לישון מכאבים ומפחגת לקחת יותר מ2 אדוויל ביום כי זה מוציא אותי מאיזון סוכר

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    האם ניתן לתבוע

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תביעה לקצבת נכות

שמאי שזירי
    25/01/2021

זה הזמן לבחון את זכאותך לקצבת נכות בביטוח הלאומי, ולא רק, ניתן במקרים שונים לקבל פיצוי וקצבה מגופים נוספים: חברת הביטוח, קרן הפנסיה.
    מניסיוני, סוכרת המטופלת במשאבה מזכה באחוזי נכות, אך מה שחשוב, בנוסף לאחוזי הנכות (שיש לברר בדיוק כמה מגיעים לך, בהתחשב בסוכרת ובמצב הרפואי הנוסף שציינת) זה לברר מה מידת אובדן כושר העבודה, הנובע ממצבך.
    בניית תיק רפואי הכוללת התייחסות מלאה למכלול המצב הרפואי והתפקודי תגדיל את הסיכויים לממש את זכאותך.
    את יכולה להתייעץ טלפונית עם הצוות שלנו לפני הגשת תביעה.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו