ממש מיואש מצמיחה הפוכה

מנהל הפורום

רוני חתוכה
רוני חתוכה
לקביעת תור אצל רוני חתוכה ללא פרסום בפורום

• ממש מיואש מצמיחה הפוכה
    עומרי
    31/12/2018

אהלן רוני היקר

יש לי צמיחה הפוכה מקדימה בקו המצח שלוקחת את השיער אחורה בקטע הזה.
    אני שנים נאבק איתה, גוזר מה שאפשר.. רק שאחרי שהשיער גודל ומאריך- בקטע של הצמיחה איפה שגזרתי נראה שיש "חור" לעומת שאר קו המצח- בדיוק בגלל הגזירות .
    מצד אחד אני גוזר כי כשהשיער מתארך הצמיחה נראית פראית ולא אסתטית ובגלל זה אני גוזר.
    מצד שני לא באמת נתתי לה צ'אנס לגדול ולהתארך, ואחרי 3 חודשים אני גוזר.
    עוד משהו.. אני לא מצליח לגדל שיער למעלה. אחרי 3 או 4 חודשים השיער למעלה נראה גלי ולא מסודר ומוזנח.. ואז אני תמיד מקבל עצבים ומוריד כמעט לגלאח, וזה מייאש כי אני מסוג האנשים שמאוד לא מחמיא להם שיער קצר למעלה.

עזרתך בבקשה,
    תודה רבה, מעריך

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• שלום רב

רוני חתוכה
    04/01/2019

אני רוצה לומר לך שאין שום צורך לגלח לגזור או כל דבר אחר שאתה עושה מאחר ואם יש מטרה עליך להיוועץ עם בעל מקצוע לגבי המטרה שלך.
    ניתן בהחלט להביא את השיער שלך לנתון מרשים אך חשוב לראות ולהבין כשאתה נמצא פיזית בייעוץ.
    אשמח לעזור באם תגיע ואוכל להתוות לך את המראה והקו הנכון והפיתרון לבעיה שהצגת.
    בהצלחה.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אשמח להגיע לייעוץ

עומרי
    04/01/2019

שבת שלום

הייעוץ עולה משהו ?
    מתי אפשר להגיע להתרשמות?

תודה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שלום רב

רוני חתוכה
    12/01/2019

מוזמן להגיע לייעוץ בשמחה.
    תפנה בדף לטלפון שלנו ונשמח לשמוע ממך ולהזמינך לייעוץ בנושא.
    בהצלחה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו