קבוצות תמיכה להורים

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• קבוצות תמיכה להורים
    חדווה
    04/03/2012

לילדים חולים בלימפומה, יש בארץ? או שכולן מאוחדות תחת כמה סוגי סרטן?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    קבוצות תמיכה להורים

הוספת תגובה

תמונה

• קבוצות תמיכה להורים - תגובה

שלומית סימון
    04/03/2012

חדוה שלום.
    להיות הורה לילד חולה סרטן היא משימה לא פשוטה. כמוך, אני מאמינה שחברתם של אנשים שחולקים אותה בעייה, עוזרת.

לעיתים קרובות מתקיימות קבוצות הורים במחלקות הילדים האונקולוגיות בבתי החולים. קבוצות אלה מונחות על ידי מיטב אנשי המקצוע (עו"ס או פסיכולוג/ית) של המחלקה. כלומר אני מציעה שתפני לסגל המחלקה בה ילדך/תך מטופל/ת, ותשאלי אם פועלת כרגע קבוצת הורים לילדים חולי לימפומה של המחלקה.

הדמיון בהתמודדות שעוברים הורים לילדים חולי סרטן מכל הסוגים, עולה על השוני שבהתמודדות עם סוגי הסרטן השונים. לכן, אני מאוד מאמינה שהשתתפותך בכל סוג קבוצת תמיכה להורים תתרום לך. אני בהחלט ממליצה שבמידה ולא תמצאי קבוצת הורים לילדים שחולים בלימפומה, שתצטרפי לקבוצה מעורבת.

במידה ואת רוצה להצטרף לקבוצה מעורבת, את מוזמנת לחזור אלי ואשתדל ל לעזור לאתר קבוצה כזו.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה