תרומת שיער

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תרומת שיער
    אחד
    11/05/2007

שלום, אני לא בטוח אם השאלה מתאימה דווקא לפורום הזה, אך לא ידעתי איפה לשאול, מקווה שתוכלו לעזור:
    אני גר באיזור ירושלים, מגדל שיער כבר כמה שנים, ובקרוב חשבתי להסתפר. אני רוצה לדעת איך ניתן לתרום את השיער לחולי סרטן? האם יש מספרות מיוחדות שקשורות לעמותות כאלה? מה צריך לעשות?

תודה.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    תרומת שיער

הוספת תגובה

תמונה

• גיא,

אלי מצנר
    12/05/2007

מודה ומתוודה פעם ראשונה אני שומע על נכונות לתרום שיער,,, אין לי מושג למרות שניראה לי שאין כזה דבר מכיוון ששיער צומח מהר מאד עם סיום הטיפולים,,, אולי כדאי לבדוק במספרות שמייצרות פאות,,, בכל אופן תודה על ההענות והרצון לעזור.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• המשך

אחד
    12/05/2007

שמעתי השבוע על בחורה שתרמה את שערה לעמותת "זכרון מנחם", והיות ואני גם ככה מסתפר, חשבתי אם כבר לעשות משהו למטרה טובה...
    אנסה לברר במקום אחר, תודה בכל אופן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תרומת שיער-למי ואיך?

יהושוע
    26/05/2008

בס"ד שלום 'אחד' לגביי זכרון מנחם ניתן להגיע אליהם דרך גוגל פשוט לרשום תרומת שיער או את שם הארגון כמו כן תוכל לקבל פרטים ב050-9216747 כל טוב יהושוע

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• סרטון-תרומת שיער לילדי זכרון מנחם

יהושוע
    18/08/2010

שלום ביו טיוב הועלה לאחרונה סרטון בשם שצויין ובו רטים כיצד ניתן לתרום כל טוב יהושוע

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה