היעדרות מלימודים

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• היעדרות מלימודים
    לירון
    23/10/2012

שלום,
    בננו בן 11 עובר טיפולים כינטרפים שגורמים לו לחוש מאוד ברע ולהפיד בית ספר
    היינו רוצים שהשנה הוא ילמד בבית איתנו. שנינו אקדמאים עם תארים מתקדמים ונוכל ללמד אותו את כל הסילבוס.
    האם משרד החינוך יאשר לנו לעשות את זה רק לשנה אחת?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    היעדרות מלימודים

הוספת תגובה

תמונה

• היעדרות מלימודים - תגובה

שלומית סימון
    24/10/2012

לירון שלום.
    בפתח דברי, אני מאחלת החלמה לבנך הצעיר. בנך, נמצא בימים אלה בעיצומה של תקופה רבת סבל פיזי וניתוק משגרה מוכרת. חשוב לי לציין כי גם אתם, שאר בני המשפחה, הורים אחים ואחיות, עוברים טלטלה דומה מאוד לזו שעובר הבן.

אינני מכירה את עמדת משרד החינוך בנוגע ללמידה ביתית שנתית עקב טיפולים במחלת הסרטן. כדאי שתפנו אליהם ישירות לשם בירור עמדתם .

אני מרגישה חובה להביע את דעתי כי להמשך הקשר עם בית הספר יש תרומה חיובית לנער החולה.מחקרים מעידים כי קשר עם חברים ומערכת בית הספר, כולל דרישה לעמוד במשימות לימודויות מסויימות שמותאמת למצב הרפואי של התלמיד, תורמים להתמדדויות הקשות ולאובדנים הרבים (בתקווה רבה שהם זמניים בלבד) שהוא חווה.

אני ממליצה לפנות לצוות הסוציאלי של בית החולים ולבקש אותו ליצור קשר עם בית הספר והמורה של בנכם. יחד הם יוכלו לפעול על מנת שבנכם יוכל להינות מליווי חברי, לימודי ותומך של מערכות החיים שהיה רגיל אליהן לפני גילוי הסרטן, ושאליהן יוכל לחזור עם החלמתו.

מאחלת לכם הרבה כוח, וסבלנות לעבור תקופה מורכבת זו, ומאחלת לכם הצלחה בכל דרך שתבחרו.

בברכה ובהצלחה,
    שלומית נויפלד-סימון.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה