פיאה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• פיאה
    רינה
    19/03/2013

האם אתם ממליצים לרכוש פיאה עבור ילדה בת 6 שסובלת מנשירת שיער עקב כימו' או עדיף שלא 'להסתיר'?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    פיאה

הוספת תגובה

תמונה

• פאה

מורן
    04/04/2013

הי,
    אחותי חלתה בסרטן כשהייתה בת שש. הוריי רכשו לה פאה והיא לא השתמשה בה. היא אמרה לי שהיא מרגישה שזה מוזר לה והיא מעדיפה להיות קרחת. אבל זו התחושה שלה. כדאי לך לשאול את הילדה מה היא מרגישה לגבי פאה. להתנסות, לראות אם נוח לה עם המחשבה או לא.

רק בריאות.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• עוד מחכה לתגובת המנהלות

מאוהבת
    17/04/2013

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• עוד מחכה לתגובת המנהלות - תגובה

שלומית סימון
    28/04/2013

שלום.
    אני מתנצלתמאוד על האיחור בתגובה.
    אין לי המלצה חד משמעית לגבי הסתרת או גילוי אובדן השיער לילדה בת ה6. באופן כללי (בכל גיל) אובדן שיער מעורר כאב ומצוקה. השיער משמעותי באיך אנחנו נראים, סימן בולט וקל לאחרים לזהות אותנו, ואובדנו פוגע בדימוי עצמי. הוא פוגע באופן שאנחנו ואחרים רגילים לתפוש ולראות אותנו.
    האובדן הזמני הצפוי של שיער הבת, מעורר רגשות לא פשוטים גם אצל המבוגרים. ולכן כדאי קודם כל לברר את המשמעות של אובדן השיער עבורך, מה זה אומר בשבילך. מה זה אומר? האם זה מפחיד? מביך? מה אחרים יחשבו? איך הם יגיבו?
    אחר-כך כדאי מאוד לשוחח עם בת השש,לאפשר לה לבטא את החשושות שיש לה, אולי בושה. משיחה כזו תוכלי ללמוד אם היא מעוניית בפאה או לא.

מסיפורה החשוב של מורן אפשר ללמוד שילדים בגיל הזה יכולים לומר מה הם מעדיפים.

יכול להיות, שכדאי להכין פאה, כדי שבת השש תוכל לבחור אם להשתמש בה או, כל יום מחדש.

אובדן שיער בעקבות טיפולים מסויימים במחלת הסרטן , הוא בלתי נמנע וזמני. זה קצת כמו לקחת תרופה מרה - הטעם נורא אבל אין ברירה.

אני מתנצלת שוב על האיחור בתגובה, ומבקשת שלא תהססי לפנות שוב בכל התלבטות אושאלה. אני מבטיחה לענות מיידית.

בברכה,
    שלומית.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• פיאה - תגובה

שלומית סימון
    30/04/2013

רינה
    אין לי המלצה חד משמעית לגבי הסתרת או גילוי אובדן השיער לילדה בת ה6. באופן כללי (בכל גיל) אובדן שיער מעורר כאב ומצוקה. השיער משמעותי באיך אנחנו נראים, סימן בולט וקל לאחרים לזהות אותנו, ואובדנו פוגע בדימוי עצמי. הוא פוגע באופן שאנחנו ואחרים רגילים לתפוש ולראות אותנו.
    אובדן שיער בעקבות טיפולים מסויימים במחלת הסרטן , הוא בלתי נמנע וזמני. זה קצת כמו לקחת תרופה מרה - הטעם נורא אבל אין ברירה.

האובדן הזמני הצפוי של שיער מעורר רגשות לא פשוטים גם אצל המבוגרים. ולכן כדאי קודם כל לברר את המשמעות של אובדן השיער עבורך, מה זה אומר בשבילך. מה זה אומר? האם זה מפחיד? מביך? מה אחרים יחשבו? איך הם יגיבו?
    אחר-כך כדאי מאוד לשוחח עם בת השש,לאפשר לה לבטא את החשושות שיש לה, אולי בושה. משיחה כזו תוכלי ללמוד אם היא מעוניית בפאה או לא.

ראי את תגובתה החשובה של מורן ל"מאוהבת". אפשר ללמוד שילדים בגיל הזה יכולים לומר מה הם מעדיפים.

יכול להיות, שכדאי להכין פאה, כדי שבת השש תוכל לבחור אם להשתמש בה או, כל יום מחדש.

אל תהססי לפנות שוב בכל התלבטות ושאלה.
    בברכה,
    שלומית.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה