תמיכה כאשר בן משפחה נפטר מסרטן

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תמיכה כאשר בן משפחה נפטר מסרטן
    סקוביבון
    02/05/2013

שלום
    האם יש ואם כן היכן
    קבוצה לסייע בהתמודדדות לבני משפחה (הורים)
    שילדיהם נפטר מסרטן?
    תודה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

• לסקוביבן

עדי וינטרוב
    02/05/2013

ככל הידוע לי לאגודה למלחמה בסרטן יש קבוצות להורים ששכלו ילד ובאוניברסיטת חיפה מרכז לאובדן אבל ושכול המקיים קבוצות תמיכה להורים שכולים.
    עדי

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• יש חיים לאחר המוות

לאה
    23/10/2014

יש חיים אחרי המוות,י, להיות פתוחים לקבלת סימנים,וכמה שזה כואב ,הרי לשנות את המצב לא ניתן לנו ולכן עלינו להבין שהנשמות עוברות למצב ,מימד אחר אך החיים ממשיכים הלאה בין ספירה לספירה או במציאות אחרת ותמיד יכולים אנו לבקש לתקשר עימן,כפי שאחיניתי אמרה אם תמשיכי לבכות או תחושי את כאב הלב הנורא הזה לא אתקשר עימך.
    ולכן הכרחתי את עצמי לא לכאוב חלק מהזמן ואז יכולתי לתקשר עמה כפי שהיא לימדה אותי כשהייתה מורדמת בטיפול נימרץ
    תיקשורים אלו לימדו אותי שטוב לה שהיא יכולה לשחק ולעוף ולא לשכב במיטה כל הזמן ולכאוב,היא מסרה לי באיזו ספירה היא ושהיא לומדת
    ועסוקה לעיתים,אך מדי פעם אנו מקבלים סימנים ממנה ותיקשורים ואם נהיה פתוחים לכך. נבחין בהם ונדע אותם,רק כך ניתן להמשיך איכשהו...
    בהבנה שיש המשכיות הגוף מת הנשמה חיה וקל לה יותר.....אור ואהבה. לכולם......חיזקו ואימצו....

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה