סרטן ריאות בילדה בת שמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• סרטן ריאות בילדה בת שמונה
    יניב
    12/07/2009

שלום רב לכולם. אני יניב וקרובת משפחה שלי חלתה בסרטן ריאות, עניין נדיר לכשעצמו.

הוריה לא בדיוק יודעים כיצד להתמודד עם העובדה שהיא עומדת לעבור תקופה קשה מאוד הכוללת הקרנות וטיפולים לא נעימים. בנוסף, נראה לי שהם עצמם לא מוכנים לתקופה הזו, ומנסים בכל כוחם להרגיע אותה במקום לנסות ולהרגיע גם את עצמם.

השאלה שלי היא האם יש דרך כלשהיא לפנות אליהם, בתקופה כה קשה זו, ולהסביר להם שהחוזק שלהם לא פחות חשוב מהחוזק של הילדה, וזאת מבלי לפגוע בהם?

תודה רבה על התשובה , זה חשוב לי מאוד.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    סרטן ריאות בילדה בת שמונה

הוספת תגובה

תמונה

• כן יש מקום....

אלי מצנר
    19/07/2009

יניב,
    אתה מתאר מצב אותו אנו מכירים.... בכל תחילת טיפולים וההליכה אל הבלתי הנ ודע לעיתים ההורים תמיד כאינסטינקט יגנו על ילדיהם שנמצא בסכנה (ולא חשוב מאיזו סיבה ) נכון... התסכול גדול יותר הוא העמידה מול הילד כאשר אין ביכולתינו לעשות דבר על מנת למנוע או לסייע - הישיבה בצד וההמתנה קשה מכל.
    מכאן שאני מבין לליבם של ההורים.
    ולגבי שאלתך האם יש מקום לפנות אליהם התשובה היא כן, אבל עליך למצוא את הזמן המתאים ביותר, זמן בו תיפול על אוזן קשבת ולא תיתפס לעוד מטריד, במחלקה בה מטופלת קרובת המשפחה שלך קרוב לודאי מתקיימות קבוצות תמיכה להורים, פנה לעובדים הסוציאלים במקום ונסה לברר עימם.
    בברכת בריאות שלמה.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה