ליצן רפואי - גימיק או עזרה אמיתית?

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• ליצן רפואי - גימיק או עזרה אמיתית?
    נעמה
    27/07/2009

שלום שלום.

האם ליצן רפואי, כזה המופיע בתוכניות טלוויזיה שונות, באמת עוזר לתחושה של הילדים המאושפזים? האם פרט לחיוך רגעי זה באמת עוזר במשהו, או שהרגעים המעטים הללו של אושר - שאין לי ספק שכמה שהם מעטים הם רבים ונדירים - הם כל מה שהחוויה נותנת לילד?

תודה על תשומת הלב והרבה בריאות לכולם.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

• נעמה..

אלי מצנר
    27/07/2009

אסור לנו לזלזל בשום דרך היכולה לטעון מחדש כוחות של ילד חולה.
    הדקות האלה שבהן מסיח הליצן את דעתו של הילד החולה משגרת הטיפולים הקשה שווה זהב!!!!
    הליצן מסיח את דעת הילד החולה במהלך תהליכים כואבים ומפחידים, ועוזרת לו להסתגל לשגרת בית החולים. לדוגמה ילד עם בעיית ריאות המתנגד לטיפול פיזיוטרפיה ינפח בלון יחד עם הליצן בהנאה מרובה, וכך הרווחנו טיפול והנאה.
    בברכת בריאות שלמה.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חס וחלילה לזלזל

סו אלן
    10/08/2009

לא נראה לי שהכותב/ת זילזל/ה בליצן רפואי, אך גם לי, אחד שמכבד כל עבודה ובטוח שליצן רפואי עושה טוב לילדים, מופתע לעיתים מהעובדה שדבר כה פשוט יכול לשפר הרגשה ואולי אף לתרום לבריאות הנפשית והפיזית של הילד. פלא אמיתי.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מדוע את שואלת?

עדי פכטר - אלט
    29/07/2009

אני לא כ"כ מבינה את פשר השאלה?!
    כל דבר אשר יכול לתת הקלה ולו הזמנית ביותר יש לה ערך רב. מחקרים מוכיחים שכאשר האדם נמצא במצב רוח טוב ונינוח מנגנוני הגוף פועלים בצורה טובה ויעילה יותר לריפוי.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה