ביטוח חו"ל לחולה סרטן בין טיפולים

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• ביטוח חו"ל לחולה סרטן בין טיפולים
    רחלי מרגלית
    06/12/2009

אחי חיים חלה במחלת הסרטן לפני כשנתיים ולפני כשלושה חודשים התגלתה הישנות המחלה
    כעת אנו מעוניינים לגרום לו הנאה כמה שיותר, וכחלק מזה אנו רוצים להטיס אותו לחו"ל לפארקי השעשועים הגדולים בעולם.

מסתבר שהבעיה היחידה בנדון, היא ביטוח רפואי בסיסי לחולה סרטן
    בעת הנסיעה חיים יהיה 5 שבועות לאחר הכימותרפיה ושכיחזור צפוי לו טיפול כימותרפי חדש.

אם יש לכם מידע כלשהו לגבי ביטוח כלשהו אשר יסכים לבטח אותו, אשמח מאד אם תיצרו איתי קשר.

שמעתי על חברת הביטוח "חידוש" השאלה שלי היא אם מישהו יודע אם הם מבטחים גם חולים שעברו 5 שבועות לפני הנסיעה טיפול כימותרפי.

לעו"ס היקרה, אנו פועלים גם להטיסו לדיסנילנד אורלנדו על ידי עמותת משאלת לב, אך למרות שאמרו לנו כי יש אפשרות לנסוע עם החולה + 4 בני משפחה.

רק לפני כמה ימים הם סיפרו לנו על ההגבלה - הילד, ההורה ועוד שלושה אחים קטינים.
    חיים הוא בן להורים גרושים, אביו אינו בקשר אימו ואנו - אחיותיו מטפלות בו במסירות כמו אמהות (זאת יאשר העו"ס עידו המדהים מבית החולים הדסה עין כרם) הייתי רותה לדעת אם יש אפשרות ללחוץ עליהם (מעבר למה שהפך עולמות עידו) בכדי שיתירו לנו האחיות לנסוע איתו למסע מדהים זה והגשמת משאלתו של חיים?

תודה רבה!!
    רחלי

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

• לא צינתי - שלושתינו מכל 18

רחלי מרגלית
    06/12/2009

לא ציינתי כי שלושתינו, האחיות, מעל גיל 18:
    אני בת 22, ועוד שני אחיות בנות 27 ו 29

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לרחלי

עדי וינטרוב
    10/09/2010

ככל שידוע לי, כל העמותות הפועלות למען ילדים חולי סרטן כגון "גדולים מהחיים" "עמותת חיים" וכו' להם הסדרים עם ביטוח נסיעות לחו"ל עבור ילדים חולי סרטן, אני חושבת שאפשר לברר פרטים דרכם.
    לגבי משאלת לב, כמו שציינת, לעובדים הסוציאלים במחלקות השונות יש קשרי עבודה מאוד צמודים עם הצוות של משאלת לב... אני בטוחה שהעו"ס של המחלקה עשה ועושה את המקסימום שהוא יכול. בנוסף, משאלת לב היא עמותה הפועלת לא רק בישראל אלא בכל העולם. יש להם חוקים וכללים שהם מחוייבים לפעול על פי אותם כללים בכל העולם.
    הרבה בריאות ובהצלחה,

עדי

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה