עזרה לחבר

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• עזרה לחבר
    דדד
    10/06/2010

טוב אז זה הולך להיות טיפי ארוך
    הבן של חבר שלי (חבר חבר לא ידיד - יותר מורכב מזה אבל לא ניכנס לזה רק נגיד שיש בנינו משהו) ילד קטן אובחן עם סרטן, הטיפול האינטנסיבי התחיל השבוע. החבר שלי דיי מתמודד עם כל הסיפור הזה בעצמו האקס עוזר אבל במובן הנפשי אני לא יודע עד כמה הוא יכול להיסתפק במה שיש לו. כמובן, לא ציינתי אך הוא גר בארהב .... בכל מקרה אני מתקשר עימו מידי פעם והוא אומר לי שהוא רוצה שאני אבוא לבקר. אני מתכנן לבוא לשם עוד איזה חודש וחצי לאיזה 10 ימים.... קצת לא יודע איך להתמודד עם הנושא או מה להגיד אני מגיע לשם כדי לתמוך בו ולהיות שם קצת בשבילו אני מניח לתת לו הרגשה של קצת חיים בתוך כל הביקורים בבתי החולים. מה אתם חושבים על העניין. אני דיי מפחד להיות מועקה עליו עם כל הצרות שגם ככה הוא מתמודד איתן במובן הזה שאני אהיה אצלו בבית ועם כל האהבה שיש לו אלי אני לא רוצה להיות לו לנטל.... אני רוצה לשאול האם אתם הייתם רוצים ביקור שכזה ? מה היה מפריע לכם ....... בסופו של דבר כל אדם הוא אחר אבל אני חושב שאם אני אצליח להבין יותר טוב כיצד לנהוג בסיטואציה כזו זה יועיל
    תודה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    עזרה לחבר

הוספת תגובה

תמונה

• עזרה לחבר

פסיה מונק
    10/06/2010

חבר יקר,
    דבר אחד ברור לי מעל לכל ספק- לחבר שלך יש חבר חבר!!! אתה אוהב ורגיש ברמות על ואלו הן תכונות נדירות.
    לא פלא שחברך רוצה אותך לידו..מה גם שהוא לבד, ולא טוב היות האדם לבדו.
    אין לך ממה לחשוש ואל תהסס. ברור שכדאי שתיסע. מה גם שהוא בעצמו ביקש זאת ממך.
    הנשיאה בעול המשותפת, התחושה של יש חיים למרות המצב..הינם דברים כל כך חשובים, שאני בטוחה שחברך לא ישכח לך אותם לעד.
    שתהיה לך נסיעה טובה.!!
    רפואה שלמה לילד.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה

דדד
    10/06/2010

תודה רבה על העצה.... אני באמת מקווה שהנסיעה תצא לפועל... המצב חייב להשתפר טיפה :-)

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לדדדד

פסיה מונק
    10/06/2010

ברור שהמצב יתשפר...
    תחשוב טוב יהיה טוב!!!
    נסיעה טובה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה נוספת

דדד
    10/06/2010

הילד בן כמעט3 מה כדי להביא לו לדעתך?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מה להביא...

פסיה מונק
    11/06/2010

מה מביאים לילד בן 3??
    המון חום, אהבה, פינוקים,נישוקים...והכי חשוב: ממתקים..שוקולד..וצעצועים.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה