איפה לוקחים את הכוח?

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• איפה לוקחים את הכוח?
    נטע
    30/06/2010

אני לא רוצה שמישהו ידע מי אני, כי אני באה ממשפחה שמאוד לא אוהבת שאנשים מבחוץ יודעים מה קורה. האמת היא שאנחנו משפחה מאוד מאוחדת בד"כ - הורים ושלושה ילדים - אני הבכורה (בת 20) ויש לי שני אחים (בני 15 ו-11). לפני חצי שנה ההורים התבשרו שלאחי בן ה-15 יש גידול סרטני ומאז נהיינו משפחה אחרת לגמרי. ההורים מתפרקים בתוך עצמם, אני כל הזמן שומעת את אמא בוכה וגם אבא נראה כמו צל. הם רבים על כל שטות מפגרת משהו שאף פעם לא היה. אחי הקטן נראה גם לא הוא עצמו. כל הזמן ישן אצל חבר זה או אחר כאילו אין לו בית. ואחי החולה... אני אפילו לא יודעת מה להגיד עליו, הוא אומר שהוא מאשים את עצמו שהוא בטח עשה משהו מאוד רע אם זה קרה לו. אני מנסה לשכנע שלא אבל הוא מסרב להקשיב. ההורים שלי תמיד היו סלע בשבילי ועכשיו אני לא יודעת מאיפה לוקחים את הכוח. אני מנסה להיות חזקה בשביל אחי אבל לרוב לא מצליחה. אני כל הזמן חוששת מה יקרה לו... אני אפילו לא רוצה להגיד את זה בקול רם. אני רוצה להיות חזקה אבל לא יודעת מאיפה לקחת את הכוח.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    איפה לוקחים את הכוח?

הוספת תגובה

תמונה

• נטע היקרה

פסיה מונק
    30/06/2010

לו היית לידי עכשיו הייתי מאמצת אותך אלי בחום...
    את מחזירה אותי אחורנית בשנה..
    כאמא..אני יכולה להבין לגמרי את הורייך. החיים משתנים ברגע, ובגלל המתח הרב העצבים כל כך מרוטים שמתווכחים על כל דבר ואין סבלנות לכלום.
    איזה סוג סרטן גילו לאחיך?
    לא פלא שאחיך הקטן בורח למעשה מהבית- הוא נוהג בחוכמה. לא רוצה להיות בקלחת הבעיות ומחפש לעצמו קצת מרגוע.
    את בצבא??בבית?
    הלוואי והיו לי מילות קסם לומר לך שלפיהן תוכלי לאגור כוחות...אבל, לצערי אין לי.
    כל שאוכל לעשות הוא לנסות ולעודד אותך, ולומר לך שליבי איתך.
    יש לך אולי מישהי שקרובה לליבך ושתוכלי לשוחח עימה על המצב? להוציא החוצה את מה שקורה אצלך ? זה יעזור.
    אל תנסי להיות חזקה..תהיי מה שאת..מותר לבכות ומותר שלא יהיה מצברוח טוב. מותר לך הכל...וגם לחשוש מהעתיד מותר..זה טבעי לגמרי.
    אני זמינה עבורך, אם תרצי, ב- 0507798400
    חיבוקים!!!

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה