גילו לאבא שלי סרטן

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• גילו לאבא שלי סרטן
    יעל
    01/07/2010

אני בת 31 ולפני יומיים גילו לאבא שלי סרטן. סרטן המעי הגס. יש גרורות בכבד. שתיים. אבא הוא החבר הכי טוב שלי ואני לא יודעת מה לעשות. הייתי לוקחת את המחלה ממנו בשניה - אבל אני לא יכולה. ניתחו אותו והוציעו את הגידולים במעי. מחכים שיתאושש מהניתוח והוא אמור לעבוד כימותרפיה. אבא שלי צעיר, ספורטאי, לא מעשן ולא שותה. אוכל בריא. אני לא מבינה איך ולמה זה קרה. ואיך בגיל כה צעיר יש כבר גרורות בכבד. זה התגלה לגמרי במקרה ודי נפל עלינו. הוא נכנס אדם בריא לבית החולים ועכשיו הוא חולה סרטן.אני לא מוכנה לאבד אותו. אני לא מוכנה לאפשרות שהבת שלי לא תכיר את הסבא שלה ולא תעשה איצו דברים שהוא היה עושה איתי כשהייתי קטנה. אני מנסה להיות אופטימית אבל אז אני שומעת שיחת רופאים במסדרון שלא ממש מנסים להיות עדינים, או שאני קוראת באינטרנט....ואני מתפרקת לגמרי. איך ממשיכים לחיות? כי כרגע ממש לא בא לי

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    גילו לאבא שלי סרטן

הוספת תגובה

תמונה

• ליעל

עדי וינטרוב
    01/07/2010

שלום יעל,
    גילוי מחלת סרטן אצל בן משפחה קרוב משפיעה ללא ספק על כל המערכת המשפחתית, אני מאוד יכולה להבין את התחושות הקשות שלך.
    החברה האנושית בד"כ מקשרת את המילה סרטן עם מוות אבל זה לא בהכרח נכון. צריך הרבה סבלנות וסובלנות, לרוב התהליך הרפואי עשוי להיות ארוך... לפי התיאור שלך אני חושבת שיש מקום לאופטימיות היות והחליטו לנתח את אבא, ולתת לו טיפול תרופתי.
    לגבי חיפוש מידע באינטרנט ובכלל... יש אנשים שמידע עוזר להם להכניס שליטה בחזרה לחיים במקום שהשליטה אבדה להם ויש אנשים שמידע עשויי להיות מקום מאוד מאיים. אני מציעה לך לבחור את הדרך שמתאימה לך להתמודדות. יכול להיות שלקרוא את כל המידע שיש בשלב ראשוני שאתם נמצאים בו הוא לא בהכרח מועיל לשלב הזה...
    אשמח לעזור לך בכל שאלה, בהצלחה ורפואה שלמה
    עדי

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לעדי היקרה

פסיה מונק
    04/07/2010

הימים והשבועות הראשונים לאחר גילוי מחלת הסרטן הם ימים של שוק, הלם מוחלט...תחושה של..לא ייתכן שזה קורה לנו..למשפחה שלנו..אולי זה חלום רע שיעבור..מחנק עצום בגרון..והרבה הרבה בכי.
    הכל טבעי לחלוטין.
    מחלת הסרטן היא לא התקף מיגרנה. זו מחלה קשה..וכן..יש כאלו שלא שורדים אותה.
    תגובותייך רגילות לגמרי. תחושת חוסר השליטה במצב וגם הפחד המוצדק מהעתיד הכל כך לא ברור.
    אבל, יחד עם זאת, לאחר השוק הראשוני וההפנמה, צריך להתחיל במלחמה.
    את מבינה, אתם עכשיו במלחמת התשה מול הסרטן.
    זה לא הזמן למחשבות כמו מה יהיה..ואם חלילה איך אוכל להמשיך לחיות...למחשבות הללו יהיה מספיק זמן..כרגע עלייך להלחם ובכך לשים את מחשבותייך..איך מנצחים ולא נשברים.
    לכן...תנשמי עמוק...ימים לא פשוטים לפניכם..אבל זכרי שיש מטרה..תהיינה הרבה עליות ...יהיו גם מורדות ,אבל מסתכלים קדימה לעבר ניצחון.
    רפואה שלמה!!!!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה