שאלה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• שאלה
    לימור
    12/08/2010

השאלה שלי קצת שונה ואני מקווה שבכל זאת תוכלו לענות. אצל בן זוגי גילו גידול. לפני יומיין עשו ניתן כדי חהסיר אותו. הוא בן 25. אנחנו עוד לא יודעים אם מדובר בגידול שפיר או חס וחלילה משהו אחר ובכל זאת הלחץ נורא. למרות שכביכול הכל מאחורינו, הוא אומר שהוא מתקשה לישון ושהוא חולם סיוטים ואני יכולה חהבין. אני גם לא עצמי. אני מפחדת לגלות שזה כן היה סרטן ושחס וחלילה נשאר משהו ממנו בגופו ומצד שני אני מריכה להיות חזקה בשבילו אני לא יודעת ככ מה לעשות ובעיקר מטפסת על קירות מרוב לחץ ומתח.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    שאלה

הוספת תגובה

תמונה

• ללימור

עדי וינטרוב
    13/08/2010

חוסר הוודאות ולכן הלחץ והמתח שאת מרגישה מאוד מובנים ומותאמים למצב בו אתם נמצאים, שימשך עד לקבלת התשובות מהפתולוגיה. בזמן זה, אולי כדאי לשתף אנשים נוספים בסביבה שלך ולפרוק את המתח בו את נמצאת. כדאי להיעזר באחרים, זאת על מנת שתוכלי להיות חזקה עבור בן זוגך. לכשיתקבלו התוצאות הסופיות ניתן יהיה לחשוב ולהיערך לשלב הבא.
    הרבה בריאות ובהצלחה
    עדי

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה