אין כבר דמעות

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• אין כבר דמעות
    גלי
    22/08/2010

היי,
    בדרך כלל נורא קשה לי להפתח לאנשים אני אדם סגור מאוד.
    אני בת 16 תלמידה בתיכון ואיבחנו לאימי סרטן שד עם גרורות בעצמות .
    אמא שלי בת 50 נורא קשורה אלי היא יכולה לא לשמוע לאף אחד מבן המשפחה אם זה קשור לעצה שלה היא תשמע ישר בקולי.
    נורא קשה לי אני מרגישה שאני לבד בעולם הזה אין לי עם מי לדבר כל בעיה הכי קטנה שהייתה לי אמא שלי הייתה מרגישה עלי יש לנו קשר שרק מספיק המבט ויש אנחנו יודעות הכל אחת על השניה אנחנו מאוד קשורות.
    יש לי אחות בת 20 שהיא לא ממש מוסיפה לי היא לא מתנהגת ברגישות כלפי היא רק מחפשת איפה לעקוץ אותי וככבר דיברתי איתה לא פעם ולא פעמיים עשרות פעמים שזה פוגע בי,אבא שלי הוא בן אדם קר שאי אפשר לדבר איתו ואח שלי עזב את הבית לפני שנה
    נורא קשה לי אני מרגישה כל כך לבד בעולם הזה אני כל היום בוכה אין לי כבר דמעות לבכות אני לא ישנה בלילות אני ואמא שלי כל היום ביחד יש חופש גדול ולצערי חודש אחד היא התאשפזה בבית חולים ושוחררה לאחר חודש אני איתה כל היום אין לי ממש חופש יש לי המון עבודות להגיש אני מטפלת בה מכינה לה לאכול רוחצת אותה אני מרגישה שאני לבד לצערי כל המשפחה שלה נפטרה מסרטן .אני עולה לכתה יא עם המון בגרויות אני לא יודעת איך אני אוכל ללמוד עם כל המצב הנפשי שיש לי אני לא ישנה בלילות מרוב עצב נורא קשה לי אני בוכה גם עכשיו אני מצטערת שכתבתי לך כל כך הרבה אם הייתי יכולה לכתוב עוד הייתי כותבת גם עוד 80 דפים אבל אי אפשר להרגיש את ההרגשה אני על סף יאוש אין לי כוחות אני לא יודעת מה לעשות אני כותבת את המכתב ובוכה אני רק בת 16 אני לא יודעת איך לאכול את המצב תודה.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    אין כבר דמעות

הוספת תגובה

תמונה

• לגלי

עדי וינטרוב
    23/08/2010

גלי,
    התקופה שאת עוברת היא מאוד קשה לכל אדם בוגר יותר ובטח לבחורה צעירה רק בת 16... יש מספר דרכים בהם ניתן לקבל תמיכה רגשית: את יכולה לשוחח עם בנות של אמהות שחלו בסרטן שד ודרכן ללמוד על הדרכים שהן בחרו להתמודדות, ניתן לפנות לאיש מקצוע למספר שיחות על מנת שיעזור לך למצוא יחד איתך את הדרך שנכונה עבורך (דרך בית החולים בו מטופלת אמא, דרך קופ"ח או באופן פרטי), ניתן לפנות לעמותת "אחת מתשע" הפועלת למען נשים חולות סרטן שד ובני משפחתן ולאגודה למלחמה בסרטן. אשמח לתת לך פרטים נוספים כיצד ניתן לפנות לגורמים השונים בכל אחד מהערוצים שתבחרי.
    רק בריאות
    עדי

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• היי עדי

גלי
    26/08/2010

אני אשמח לשוחח עם בנות שאמותיהן חולות גם כן בסרטן שד זה מאוד יקל עלי תודה רבה האם יש דרך לפנות אליהן?..
    תודה גלי.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לגלי

עדי וינטרוב
    26/08/2010

אשמח לנסות ולקשר אותך עם בנות של אמהות שלחלו בסרטן שד. תתקשרי אלי ביום שני בבוקר אני צריכה מספר פרטים שלך.
    יום טוב
    עדי (0528739979)

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה