צריכה לסיים תואר, מוריה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• צריכה לסיים תואר, מוריה
    מורן
    04/09/2010

היי רשמתי לכם על המצב של אמא שלי.
    היא הולכת לעבור טיפולים כימותרפים. אני מסיימת עוד חודשיים תואר ראשון ויש לי שישה מבחנים לעבור. רק אני ואחותי בשביל אימא שלי, אין לה בעל, סבתא שלי חולת אלציימר, אחות של אמא שלי גם לא תומכת, אני לא יודעת אייך לשלב. אני מימנתי את הלימודים לבד ואם אני לא מסיימת אני אצטרך לשלם קנס ואין לי כסף, אני לומדת באוניברסיטת בר אילן, אין עם מי לדבר.
    אוווף קשה לי. ואחותי הגדולה לא מבינה את העומס שיש לי, אני מליון פעם אגיד לה מה אני לומדת ועדיין היא לא תפנים.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    צריכה לסיים תואר, מוריה

הוספת תגובה

תמונה

• מוריה

עדי וינטרוב
    05/09/2010

אני יודעת שלאגודה למלחמה בסרטן יש מתנדבות של "יד להחלמה" שיכולות לעזור, לעמותת "אחת תשע" יש מתנדבות של פרוייקט "לצידך" ולעזר מציון גם כן יש מתנדבות שיכולות לעזור ולהוריד ממך קצת עומס. באתרים השונים של הארגונים את יכולה למצוא אינפורמציה ולהעזר... וכמו שציינתי קודם אין ספק שזו תקופה עם עומס רגשי וגם פיזי וצריך לנסות ולראות אולי יש גם חברות של אמא שיכולות לעזור בתקופה זו.
    עדי

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מוריה יקרה

דפנה אונגר
    19/09/2010

מוריה יקרה,

אנסה לענות לך על שתי ההודעות.

חרדה ופחדים נפוצים מאד בתקופה שבה מתגלה מחלה בקרב בן משפחה קרוב. אחת הדרכים להתמודד עם אי הבהירות של התקופה הראשונה היא לקבל מידע. חשוב שתשאלי את הרופאים לגבי הטיפולים המתוכננים וגם לגבי סיכויי ההחלמה. כאשר תדעי יותר - התקופה הבאה תהיה לך ברורה יותר, וזה יפחית את החרדה.

לגבי ההתארגנות שלך עם הלימודים ביחד עם התמיכה באימך, אנסה לתת לך כמה טיפים. אכן סדר היום שלך משתנה, ואת מכניסה אליו תחום חדש - טיפול באימך. לא נוספות שעות ליממה, ולכן את תאלצי להוציא מסדר היום שהיית רגילה אליו, תחומים שקיימים היום. עליך להכין רשימה של התחומים שאת רוצה להכניס ללו"ז השבועי, ולסדר לפי סדר חשיבות. יתכן שבתקופה זו תוותרי על בילוי עם חברים, אולי על התנדבות. יתכן שתפחיתי בשעות עבודה. אם שתי המטרות המרכזיות שלך כרגע הן סיום הלימודים וטיפול באימך, ותרי על תחומים אחרים.
    חשוב - השאירי לעצמך זמן להתאווררות, זה יתן לך כוח לעמוד במשימות האחרות.

מאחלת לך הצלחה בהתמודדות, ורפואה שלמה לאימך.

דפנה אונגר.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה