תמיכה בילד למי פונים

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תמיכה בילד למי פונים
    נאוה
    23/09/2010

אני לא בטוחה שאני בפורום הנכון אבל לא מצאתי למי לפנות. לפני שנה כשהנכד שלי היה כמעט בן שלוש התגלה לו גידול שפיר במוח. חלקו הוצא בנתוח מסובך, וגם הוסרה לו חלק מעצם הגולגולת בנתוח נוסף (העצם הזדהמה לאחר הניתוח הראשון). במהלך השנה הוא היה במעקב לראות שהגידול לא גדל שוב ולפני מספר שבועות היה שינוי מה שהוביל להחלטה שהוא יתחיל לעבור במשך שנה וחצי לפחות, מידי שבוע טיפולים כימותרפים. מלבד הטיפולים הוא יצטרך בעתיד לעבור גם ניתוח השתלת עצם בגולגולת. בקרוב ימלאו לו ארבע שנים, הוא ילד מאד נבון ומקסים, הוא ילד רגיש במיוחד, ובאופן טבעי עם רגישות ופחד מרופאים. אני בטוחה שהוא זקוק לתמיכה רגשית, השאלה באיזה שלב, ע"י מי למי פונים? נראה לי שחשוב לפנות למקומות שיש להם ניסיון בעבודה עם ילדים חולים. האם יש לכם מידע בנושא?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    תמיכה בילד למי פונים

הוספת תגובה

תמונה

• לנאוה

עדי וינטרוב
    25/09/2010

בבית החולים שבו הילד יקבל טיפולים כימותרפים, יש צוות פסיכוסוציאלי רב מקצועי של עובדים סוציאלים, פסיכולוגים ומרפאים באומנות. לצוות זה יש ניסיון רב בעבודה עם ילדים חולים. אני חושבת שכדאי להתייעץ עם הצוות המטפל במקביל להתייעצות עם הצוות החינוכי של גן הילדים. לאחר שתבררו פרטים בתוך בית החולים את מוזמנת לשתף אותנו ונחשוב על אופציות נוספות אם המענה לא מספק.
    הרבה בריאות ובהצלחה בטיפולים
    עדי

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה