שאלות כלליות בנושא השיניים

מנהל הפורום

ד"ר מאיר ממרייב
ד"ר מאיר ממרייב
לקביעת תור אצל ד"ר מאיר ממרייב ללא פרסום בפורום

• שאלות כלליות בנושא השיניים
    שלומי כהן
    24/05/2018

היי צהריים טובים ומבורכים ד"ר מאיר ממרייב.

היי צהריים טובים לך ד"ר..מה שלומך?????

אני רוצה לשאול ולהגיד כמה שאלות שעלו לי שאני רוצה לשאול אותם ומקווה שזה בסדר ואשמח לתשובה ממך עד כמה שתוכל.

1)רציתי לשאול שאלה לגבי משהו.....אני לא אכנס עכשיו לכל הסיפור...אלא בקצרה......לפני כמה שנים בשנת 2013 עברתי יישור שיניים.....ואחרי שסיימתי את כל התהליך הביאו לי קיבוע קבוע לשים אותו רק בלילה...הביאו לי קיבוע לשני הלסתות גם לעליונה וגם לחתונה...והשאלה שלי היא האם צריך להחליף קיבועים אחת לכמה שנים....או שאפשר להישאר עם הקיבועים עד שהם נהרסים ואז יהיה צורך בלעשות חדש??
    כי אני שואל את זה כי הקיבוע של הלסת העליונה הוא כבר די נראה "ישן"...לא שהוא לא בסדר..הוא בסדר גמור..אבל השאלה שלי היא האם ישנו צורך בלעשות חדש...???או שאפשר להישאר איתו כל עוד והוא בסדר והוא ממשיך להיות מותאם לשיניים בלסת העליונה???

2) רציתי לשאול לגבי עונת הקיץ עכשיו....רציתי לשאול לגבי הכלור שיש בבריכות.......ידוע שיש כלור בבריכות בריכוז מסוים..והשאלה שלי היא האם הכלור יכול לפגוע בשיניים???אם נכנסים לבריכות עכשיו בקיץ....וקצת מים נכנסים לפה..זה יכול לפגוע בבריאות השיניים????

מחכה לתשובה ויום טוב.

שלומי כהן.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• שאלות כלליות בנושא השיניים

מאיר ממרייב
    02/06/2018

שלומי שלום
    אענע לשאליתך לפי הסדר
    1. מראה הסד לא מעיד על איכותו. כאשר אתה מגיע לבדיקה תקופתית, כדאי שתראה את הסדים לרופא שיבחן אותם ויחליט אם יש צורך בהחלפתם.
    כמובן שמדי כמה שנים צריך להחליף אותם.

2. ריכוז הכלור בבריכות שחיה הוא נמוך ולא מגיע לריכוז שיכול להזיק לשיניים.

דר מאיר ממרייב

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו