הגדלת חזה ללא ניתוח - יש דבר כזה?

הגדלת חזה ללא ניתוח אולי נשמעת לכם פנטזיה. האמנם ניתן להגדיל את הבלקון באמצעות זריקה? תתפלאו לשמוע שהתשובה לכך חיובית. הגדלת חזה ללא ניתוח מתאימה במיוחד לנשים החוששות או אינן מתאימות לעבור ניתוח בהרדמה מלאה
 מערכת BeOK
מאת מערכת BeOK
| 03/04/2013 |
צפיות: 9,839
לא מעט נשים מעוניינות במחשוף נדיב ושופע אבל חוששות לעבור תחת סכין המנתחים. אם בעבר הרעיון של הגדלת חזה ללא ניתוח היה בגדר פנטזיה, היום הדבר אפשרי ולא מדובר במיני משחות ותרופות סבתא שמתיימרות להגדיל מידה בחזייה. בזכות התקדמות הרפואה המודרנית, ישנן אפשרויות להגדיל את החזה ללא צלקות וללא תפרים. אמנם השיטות הללו אינן מביאות לתוצאות מרשימות כמו ניתוח הגדלת חזה, לעת עתה, אולם הן בהחלט מסייעות לקבל חזה מרשים וגדול יותר.

הגדלת חזה ללא ניתוח - למי זה מתאים?


הטיפול מיועד לנשים שמעוניינות להגדיל את היקף החזה אך לא מעוניינות או לא מתאימות מבחינה רפואית לעבור ניתוח בהרדמה מלאה, על אף שבמקרים חריגים ניתן לבצע ניתוח הגדלת חזה בהרדמה מקומית. בהגדלת חזה הכוללת השתלה של שתלי סיליקון, קיימת הסתברות לתהליך המכונה התקשות קופסית הגורם לדחיית השתלים. הסיכוי לדחיית השתלים לאחר הניתוח עומד על כ-4%.

למידע נוסף בנושא ניתוחים פלסטיים היכנסו לפורומים:
פורום הגדלת חזה, הקטנת חזה
פורום כירורגית חזה, גידולי סרטן ריאות, גידולי ריאה
פורום מילוי קמטים, עיבוי שפתיים, הזרקת בוטוקס
פורום ניתוחים פלסטיים, ניתוחי אף, כירורגיה פלסטית
פורום שאיבת שומן

הגדלת חזה עלי ידי נטילת הורמונים


נטילה של הורמונים נשיים במינונים מסויימים מעודדת גדילה והתפתחות של החזה הנשי במידת מה, אולם יש לשיטה הזאת שני חסרונות בולטים. ראשית, לא ניתן לצפות את מידת הגדילה של החזה עקב נטילת ההורמונים ולעיתים התוצאות פשוט אינן מספקות, חסרון נוסף הוא שנטילה של הורמונים נשיים לאורך זמן מעמידה את האישה בסיכון לתופעות לוואי חמורות ואף לסרטן.


הגדלת חזה באמצעות זריקת מקרוליין


זריקת מקרוליין היא כנראה השיטה הפופולרית ביותר להגדלת חזה ללא ניתוח. מדובר בטיפול פשוט יחסית הכולל החדרה של חומר דמוי ג'ל אל הרקמה שמתחת לעור החזה ברמת דיוק מירבית. הזריקה גורמת להגדלה של נפח השד. הזרקת המקרוליין נעשית תחת הרדמה מקומית. מקרוליין הוא חומר שמסונתז על ידי מעבדות כך שיהיה דומה ככל הניתן לחומצה הילוראנית המצויה בגוף באופן טבעי. מקרוליין נמצא בשימוש נרחב באירופה ומאושר על ידי משרד הבריאות הישראלי. התוצאות של הזריקה אינן נשמרות לעד, בתום כמה שנים יש לחזור על הזריקה אם מעוניינים לשמור על נפח החזה. זריקת מקרוליין היא שיטה מומלצת לטיפול בנשים עם אסימטריה בחזה.

היתרונות של הגדלת חזה באמצעות הזרקות מקרוליין הם רבים ומגוונים. אין זמן החלמה וכבר שעה לאחר הטיפול ניתן לחזור לשגרת חיים רגילה. הטיפול מבוצע באמצעות מחט ואיננו פולשני ועל כן אין צלקות כמו בניתוח הגדלת חזה. אם שד אחד גדול מהשני הרופא יכול להזריק חומר מילוי לשד הקטן על מנת ליצור סימטריה בחזה. שלא כמו לאחר השתלת סיליקון, התחושה לאחר הטיפול היא של שד רך באופן טבעי. בנוסף הטיפול נעשה במרפאה ושלא כמו ניתוח הגדלת חזה, אינו מחייב אשפוז בבית חולים.

גם העובדה כי המקרוליין הוא חומר זמני המשפיע למשך שנה עד שלוש שנים יכולה להוות יתרון. משמעות הדבר שתוצאות הטיפול הפיכות ולכן הוא מתאים במיוחד לנשים המתלבטות בנוגע להגדלת חזה. נשים המעוניינות בחזה גדול יותר, יוכלו לעבור הזרקה נוספת בתום חצי שנה מהטיפול הראשון, לעומת נשים שעברו ניתוח הגדלת חזה והתחרטו וכעת זקוקות לניתוח נוסף להוצאת או החלפת שתלים.

לכתבות נוספות בנושא הגדלת חזה:
להיות אימא ולהרגיש אישה בעזרת ניתוח חזה
עשית ניתוח הגדלת חזה? עכשיו צאי לשופינג
ההשפעה הפסיכולוגית של ניתוח הגדלת חזה
הגדלת חזה: האם את באמת רוצה את זה?
מה הקשר בין ניתוח הגדלת חזה לסרטן השד?

הגדלת חזה באמצעות הזרקות שומן עצמי


טיפול חדש יחסית בעולם הפלסטיקה כולל הזרקת שומן לרקמת השד. במהלך הטיפול המנתח הפלסטי שואב שומן מאזורים סמוכים ומזריק ישירות לשדיים של המטופלת. השומן הוא חומר טבעי לחלוטין ועל כן יתרונו ברור. במהלך הטיפול לא נעשה כלל שימוש בחומרים מלאכותיים שסונתזו במעבדה. בנוסף השומן מחזיק מעמד שנים רבות כך שהתוצאות נשמרות לאורך זמן. אולם לשיטה זאת חיסרון בולט, השומן אינו נקלט במלואו ברקמת השד אלא מתמוסס ברובו אל תוך הגוף. על מנת להשיג את התוצאות הרצויות יש לחזור על הטיפול כמה פעמים. מכיוון שמדובר בשיטה חדשה יחסית, רופאים ואנשי מדע בוחנים עדיין את ההשלכות שלה על המטופלות, הן מהפן האסתטי והן מהפן הבריאותי.

דרג עד כמה מאמר זה עזר לך

עזר מאד

עזר

טוב

עזר קצת

לא עזר


* המידע המופיע כאן אינו מהווה המלצה לנקיטת הליך רפואי כזה או אחר. כל המסתמך על המידע המוצג עושה זאת על אחריותו בלבד. הגלישה בכפוף לתנאי השימוש באתר