פורום הגדלת חזה, הקטנת חזה - יש לך שאלה?

פורם הגדלת חזה, הקטנת חזה עוסק בנושאים: הגדלת חזה, הקטנת חזה, ניתוחים פלסטיים, ניתוח חזה, ניתוחי חזה, ניתוח הגדלת חזה, ניתוח הקטנת חזה ועוד.

מנהלי הפורום

ד"ר רונן גלזינגר
הוספת הודעה לפורום
אם את/ה רוצה שנחזור אליך
תמונה
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• פתיחת תפרים לאחר הקטנה והרמה
    סיון
    24/05/2018

לפני חודש וחצי עברתי ניתוח של הרמת והקטנת שד מיד לאחר כמה ימים החל דימום בתפרים לאחר פניה לרופא נתן לי משחה אנטיביוטית ומאז כבר עברו 3 שבועות שהפצע רק גודל והמקום לא נראה טוב ממש חוששת ודואגת אשמח לקבל תשובות מה לעשות האם צריך לנתח או שהמקום יסגר ????

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• לאחר הרמה והגדלה

ד''ר רונן גלזינגר
    24/05/2018

שלום רב
    עליך לחזור בדחיפות לרופא המנתח על מנת שיבדוק אותך ויתן טיפול בהתאם למצבך.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• התקשות קופסית כמו אבן וסממני מחלה ויראלית-כאבי ראש,גרון,סחרחורות,אזניים
    אנונימית
    17/05/2018

שלום, ב2007 עשיתי הגדלה מתחת לשריר, ב-2012 ילדתי את בני בכורי וסיבוך של ניסיון הנקה יצר אצלי דלקת מטורפת בשד ימין שלוותה בחום צמרמורות,כאבים ונפיחות עצומה.מבדיקות נראה ששתל ימין נקרע(לא ידוע אם לפני/אחרי הלידה)ונאלצתי לעבור ניתוח חירום להוצאת השתלים כחודד לאחר הלידה.במהלך הניתוח גירדו לי רקמה מהחזה מהאיזור הדלקתי ונשארתי מאוד מצולקת ומלאת הדבקויות בחזה בשד ימין.כחצי שנה לאחר מכן בלית ברירה עקב המראה המצולק והא-סימטריה בעקבות הניתוח עברתי ניתוח הגדלה מחדש מעל לשריר(כי נותרה שכבה צלקתית במקום הניתוח מתחת לו).מאז הניתוח חשתי אי נוחות/כאבים מזדמנים בחזה בצד ימין.השדיים א-סימטריים,נפולים,מלאי גבשושיות,והשתלים נראים לעין באופן מאוד לא מחמיא.לפני כשנה התחילו לי כאבים בלתי נסבלים בשד ימין(השד שהיה עם דלקת וקרע בשתל לאחר הנקה), כאבים המלווים בשד נפוח ואדום בטירוף, כאבי ראש מטורפים וסחרחורות,במיון בדקו אותי באולטרסאונד ולאחר מכן גם MRI הבדיקות יצאו תקינות ונאמר לי שזה כנראה מחלה ויראלית.
    היה לי שקט למס׳ חודשים עד ששוב התחילו כאבי גרון, אזניים ראש סחרחורות, אליהם נילוו כאבים חזקים מאוד בשד ימין נפיחות עצומה, אודם,ריבוי ורידים נגלים לעין,והתקשות כמו אבן.נראה שבכל פעם שמתחילים התסמינים למחלה ויראלית מתחילה הבעיה בשד.עד כה חשבתי שהשד הימני בעייתי בעקבות הטראומה שקרתה לו לאחר הלידה.עד שלפני כחודש הופיעו אותם סממני מחלה רק שהפעם שד שמאל התנפח עד לכדי אבן, כאבים חזקים בשד, והרמתו לגובה מאוד משמעותי לכיוון עצם הבריח.קראתי שזוהי התקשות קופסית, אבל לאחר שבוע כפי שסממני המחלה חלפו גם השד חזר לעצמו אז שוב הסקתי שזה ויראלי, ופתאום אתמול זה חזר שוב!אותם סממני מחלה עם התקשות מטורפת של שד שמאל, כאבים, אודם וחוסר נוחות...האם ידוע לך קשר בין מחלה ויראלית והשפעתה על השדיים לאחר הגדלה?האם סממני מחלה אלו יכולים פשוט להוות חלק מתהליך התקשות הקופסית בשד? התחושות הבלתי פוסקות הן של מחלה שבאה וחוזרת בכל כמה שבועות של כאבי ראש מאוד מאוד חזקים, גרון, אזניים אבל הבדיקות כולן תקינות חוץ מבדיקת דם שמראה על תהליך דלקתי/וירוס/חיידק אך לא משהו ספציפי.התקשות קופסית יכולה לגרום לבדיקת דם להראות על תהליך דלקתי?התקשות יכולה להשפיע כך על המצב הבריאותי?אציין שהמנתח שלי(יורם וולף)מציע על ניתוח חוזר בדחיפות!השאלה היא מה עוד אני צריכה לבדוק מבחינה בריאותית עם כל מה שמתרחש בגופי לפני ביצוע ניתוח חוזר?רופאת המשפחה מכחישה כל קשר בין סממני מחלה להגדלת שדיים ושולחת אותי רק למנתח מבלי ליעץ על בדיקות נרחבות יותר.לתשובתך הבהולה אודה מראש!!!

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• התקשות קופסית ומחלה ויראלית.

ד''ר רונן גלזינגר
    17/05/2018

שלום רב
    צודק דר' יורם וולף שעליך לחזור בדחיפות לניתוח חוזר.
    מומלץ לשאול את המנתח שלך איזה בדיקות הוא ממליץ לבצע .
    בהצלחה

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תודה לך על תשובתך!

אנונימית
    17/05/2018

האם הסממנים שציינתי-כאבי ראש עזים, סחרחורות, גרון אזניים שמופיעים בכל פעם מחדש עם הבעיות בחזה יכולים להיות קשורים?ובדיקות הדם שמעידות על מצב דלקתי בגוף קשורים כתסמינים לבעיות שיש לי עם השתלים??או שיכול להיות שמחלה ויראלית שתקפה לי את הגוף גורמת להתקשות הדתל והכאבים?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תשובה

ד''ר רונן גלזינגר
    17/05/2018

ערב טוב
    לא ניתן לתת תשובה חד משמעית. בדרך כלל מחלה ויראלית לא גורמת להתקשות קופסית.
    עליך לפנות למנתח להבדק ולקבל את המלצותיו.
    בהצלחה

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• שאלה חשובה לגבי ג'ינקומסטיה + תמונת בירור
    איציק
    14/05/2018

לדעתי לפי צורת החזה יש כאן כיוון לג'ינקומסטיה, האם אני צודק?
    ושאלה נוספת, הבנתי שלאחר ניתוח להסרת השומן והבלוטה, יכולה להיווצר חוסר תחושה הפיטמה, דבר שיכול לפגוע בפעילות המינית של המטופל, האם הדבר קיים, ומה התדירות שלו?

הוספתי תמונה להמחשת המצב

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• גניקומסטיה

ד''ר רונן גלזינגר
    14/05/2018

שלום רב
    קשה לקבוע בוודאות מתמונה אך לפי איך שזה נראה אכן יש אפשרות שזה גניקומסטיה.
    בין הסיבוכים שיש בניתוח מופיע גם הסיבוך של ירידה בתחושה בפטמה.

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תודה על התגובה המהירה, שאלה נוספת

איציק
    14/05/2018

האם חוסר התחושה בפיטמה הוא דבר קבוע או חוזר עם הזמן?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תחושה בפטמה

ד''ר רונן גלזינגר
    14/05/2018

שלום
    לעיתים התחושה חוזרת ולעיתים היא נשארת פחותה. מעטים המקרים בהם נשארים ללא תחושה כלל בפטמות.

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• בהמשך לשאלה על הרדמה מקומית
    טליה
    16/04/2018

ראשית מודה מאוד על המענה המהיר
    מה זאת אומרת טכניקה ייחודית? לא הבנתי ..
    ואם מותר לשאול ,, האם רופאים מסרבים לנתח בהרדמה מקומית הגדלת חזה כי זו פרוצדורה מסוכנת או כי יותר קל לנתח כשהפציינט רדום לגמרי ולא מעורב בתהליך ?
    האם זה נכון כי בארה"ב רוב ניתוחי הגדלת חזה מבוצעים בהרדמה מקומית .
    מודה לך שוב

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• הרדמה מקומית

ד''ר רונן גלזינגר
    16/04/2018

הטכניקה של ניתוח חזה בהרדמה מקומית לא נפוצה ופחות מקובלת ע"י רוב הכירורגים הפלסטיים. התהליך נעשה בהרדמה כללית כי קשה להרדים בהרדמה מקומית שטח גדול בצורה טובה על מנת שהמטופל לא ירגיש כאב.
    בארה"ב רוב הניתוחים נעשים בהרדמה כללית.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• הגדלת חזה - הרדמה מקומית?
    טליה
    16/04/2018

שלום רב ,
    אני שוקלת לעבור הגדלת חזה בזמן הקרוב והחשש העיקרי שלי ההרדמה , לכן מצאתי מנתח שמוכן לנתח אותי בהרדמה מקומית וכמובן התייעצתי עם שתי בנות שעברו פרוצדורה זו לפניי ,, האם מומלץ ? והאם יש סיכוי לסיבוך בלתי הפיך ? יש לציין שהבנות שהתייעצתי עמם עברו זאת ללא טשטוש וטענו שהייתה חוויה יוצאת דופן ללא תופעות לוואי ללא הקאות וללא פחד שמא לא יתעוררו .
    דר אני פונה אליך כי חשוב לקבל תשובה מקצועית מנקודת מבטך , אמרו לי גם שנותנים כדור הרגעה לפני שמאוד מקל על הלחץ
    אציין שהניתוח מבוצע בקליניקה פרטית בנוכחות דר מקצועי ושתי אחיות .
    לא יהיה שם מרדים כיוון שהניתוח יתבצע בהרדמה מקומית .אוסיף שאני בנאדם שצריך להיות תמיד בשליטה לכן הרדמה כללית כמעט ואינה קיימת כרגע כאופציה .
    אודה מאוד לתשובתך .

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• הרדמה

ד''ר רונן גלזינגר
    16/04/2018

שלום רב
    נא וודאי שהמנתח הוא מומחה לכירורגיה פלסטית וחבר באיגוד לכירורגיה פלסטית.
    מכיוון שהטכניקה היא ייחודית עלייך לקבל מהמנתח את כל ההסברים לגבי התהליך והסיכונים.
    בהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• גניקומסטיה מדרגה ראשונה - יש שיגידו שלא
    טל
    07/04/2018

שלום,
    אני ככה״נ סובל מגניקומסטיה קלה - בעיקר עטרה רחבה ונפילה קלה של החזה התחתון.
    אני בעל אחוז שומן נמוך בגוף (8%)
    אך חלק זה נותר כזה הוא.
    לאחר ייעוצים רבים במרפאות שונות לא כולם הסכימו עם היית הגניסוקמטיה ורופא אחד היה מוכן לנתח אך היה נראה לי שזהו הפתרון האחרון ואני בטוח שכיום ישנו פתרון אחר לבעיה בדמות הליך לא פולשני.
    אובד עצות מזה תקופה ארוכה והנושא ממשיך להטריד. אשמח להצעה/רעיון מה ניתן לעשות.
    תודה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• גניקומסטיה

ד''ר רונן גלזינגר
    09/04/2018

שלום רב
    לא ניתן לראות מהתמונה מה מצבך האמיתי.
    יש לבדוק אותך על מנת לקבל תשובות מדויקות המתאימות למצבך.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• כן אשמח - מתחת לשריר או מעל?
    מורן
    02/04/2018

היי. צירפתי לכם סיכום מהניתוח- הגדלת חזה שעברתי אתמול ואין באפשרותי לשאול את הרופא מכיוון שהוא בחו"ל. האם מדובר על ניתוח מתחת לשריר או מעל לפי סיכום?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• מעל או מתחת לשריר

ד''ר רונן גלזינגר
    02/04/2018

שלום רב
    הניתוח בוצע בשיטת duel, כלומר חלק עליון מתחת וחלק תחתון מעל השריר. התחושות הן כמו מתחת לשריר.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• שינויים הורמונליים אחרי הגדלת חזה
    nom
    28/03/2018

שלום,
    עברתי ניתוח להגדלת חזה (ימין 400cc שמאל 350cc) והרמה לפני כמעט שלושה שבועות.
    אני מאד מרוצה, מהגודל, מאיך שזה משתלב עם הגוף שלי (לא גדול מידי לא קטן מידי). עדיין סובלת מכאבים באזור הפטמות בעיקר והשדיים מתקשים, מרגישים כבדים וכואבים אבל חזרתי לעבוד בערך ארבעה ימים אחרי הניתוח ולהתנהל כרגיל לחלוטין. למעט מהכאבים (חזקים מאד, בעיקר כשאני קמה ואם אני לובשת בגדים צמודים או במגע מתמשך בחזה), אני ישנה על הגב - מה שמוריד מאיכות השינה שלי.
    אני שמה לב שאני עצבנית מאד ואני לא אדם עצבני, רגישה ומסוגלת לבכות מכל דבר מבלי יכולת לשלוט בזה ולעצור את עצמי. שינויים קיצוניים במצב הרוח, תיאבון מוגבר מאד, וצריכה להילחם בעצמי מאד כדי לא לאכול כל הזמן.
    ייתכן לשינויים כאלה, שנראים כמו שינויים הורמונליים בעקבות הניתוח?? המנתח שלי אומר שלא שמע על זה, האם אלו שינויים הורמונליים או אולי PTSD?
    אשמח לעזרה כי זה מקשה עליי בהתנהלות היומיומית.

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• שינויים הורמונליים

ד''ר רונן גלזינגר
    28/03/2018

שלום רב
    אינני מכיר תופעה של שינויים הורמונליים כתוצאה מניתוח הגדלת חזה.
    מומלץ לפנות לרופא המשפחה לברור יסודי יותר

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• מריבה לאחר ניתוח הגדלת חזה
    גילי
    10/03/2018

שלום
    עברתי ניתוח הגדלת חזה לפני כ -3 שבועות . מהשבוע השני שלאחר הניתוח ועד היום יש לי צריבה חזקה בשני הצדדים בעיקר בכל החלק התחתון. בנוסף תחושת גודש. לפני כשבוע נמאו נוזלים הצד אחד וניקזו בהרדמה מקומית. הצריבה מאוד מקשה עלי בתפקוד והאם סביר שתהיה או שזה סימן לבעיות??
    תודה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• צריבה לאחר הגדלת חזה

ד''ר רונן גלזינגר
    12/03/2018

שלום רב
    לא ניתן לדעת לפי הצריבה האם זה סימן למשהו.
    אני ממליץ להיות במעקב אצל המנתח.
    השבועות הראשונים אחרי הגדלת חזה מלווים בכאב ותחושות של אי נוחות. כל אלה בדרך כלל חולפים לאחר זמן.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• הגדלת חזה- לאחר ניתוח
    מורן
    05/03/2018

היי... לפני כחודשיים וחצי עברתי ניתוח להגדלת חזה.
    שד אחד ניראה יפה ומעט נופל ושד השני ניראה יותר גבוה.
    האם זה יסתדר עם הזמן? האם לפנות למנתח? מה לעשות????

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• לאחר ניתוח

ד''ר רונן גלזינגר
    06/03/2018

שלום מורן.
    בהחלט מומלץ לפנות למנתח שיבדוק אותך ויתן לך תשובות בהתאם למצבך.
    בהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• התלבטות לגבי בחירת מנתח
    לאה
    27/02/2018

שלום,
    בניתוח הקטנת שדיים ,האם יש הבדל בין כירוג שחזור שד לבין מומחה לכירוגיה פלסטית, שלא מצוין כירוג שחזור שד, האם יש לכך חשיבות כשבוחרים את המנתח?
    האם בתהליך של הקטנת השד צריך להרימו בעזרת שתל(לא מעונינת בשתל)?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• הקטנת שדיים

ד''ר רונן גלזינגר
    28/02/2018

שלום רב
    אין קשר בין שחזור שד להקטנת שדיים. יש לוודא שיש למנתח ניסיון בביצוע ניתוחים להקטנת שד.
    בהקטנת שד אין צורך להכניס שתל. הכנסת שתל מגדילה את השד.
    בתהליך הניתוח של הקטנת השד מתבצעת גם הרמת השד.
    בהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• הוצאת שתלים לפני הריון
    מיכל
    22/02/2018

יש לי שתלים כ-19 שנה ועשיתי אולטראסאונד שכתוב חשד לקרע בשתלים. הרופא המליץ לעשות MRI. האם ההוצאה היא דחופה? אני באמצע טיפול פוריות חדש, האם אני צריכה להפסיק אותו עד שאוציא את השתלים או שאוכל להיות כל משך ההריון עם הקרע ורק לאחריו להוציא את השתלים?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• הוצאת שתלים והריון

ד''ר רונן גלזינגר
    22/02/2018

שלום מיכל
    מומלץ מאד להוציא את השתלים מוקדם ככל הניתן. לא מומלץ להשאיר את השתלים עד לאחר ההריון.
    לגבי הפסקת הטיפולים אני ממליץ להתייעץ עם הרופא המטפל שלך.
    בהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תודה על התשובה

מיכל
    22/02/2018

האם יש טעם לקבוע MRI? האם יש סיכוי שאין קרע?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• MRI

ד''ר רונן גלזינגר
    24/02/2018

בהחלט כדאי לקבוע MRI כדי לקבל תשובה מדויקת יותר

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• פחד מהרדמה בהגדלת חזה
    דנה
    19/02/2018

היי
    אני רוצה לעשות הגדלת חזה אך הפחד מההרדמה לא נותן לי מנוח אני הכנסתי לראש שאני לא אתעורר והמחשבה הזו לא עוזבת אותי לרגע ומונעת ממני להגשים את החלום , הייתי בייעוצים והוסבר לי הכל אך עדיין הפחד עצום .
    האם ניתן בכל זאת לבצע את הניתוח בהרדמה מקומית ?
    שאלה נוספת איך ניתן לדעת שאדם מסוים אינו אלרגי לאחד מחומרי ההרדמה טרם הניתוח ? הרי אם לא ניתן לדעת לפני זה מסכן חיים ועובדה זו גם מפחידה שאולי האחוז הקטן הזה יהיה אני

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• פחד מהרדמה

ד''ר רונן גלזינגר
    19/02/2018

שלום רב
    מאחר ותהליך הניתוח מתבצע באזור שבו יש שריר לא ניתן לבצע את הניתוח בהרדמה מקומית.
    לא מוכר לי תהליך שבו בודקים את רגישות המטופל לחומרי ההרדמה לפני הניתוח.
    ניתנת אפשרות לפגוש את המרדים מספר ימים לפני הניתוח על מנת שתוכלי לקבל תחושת בטחון גדולה יותר.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• הוצאת סיליקון+בלוטות לימפה בבית שחי
    נטלי
    17/02/2018

שלום רב.מס שנים שבלוטות הלימפה בבית שחי מסוננות סיליקון + תופעות רבות בריאותיות קשיי נשימה ונמצאת בבירור ריאתי עם חשד לסיליקון בסימפונות.. מעוניינת להוציא את השתלים בהקדם, אבל צריכה הוצאה כוללת של הקפסולה גם.. האם זה אפשרי כשהשתלים מתחת לשריר? בנוסף מעוניינת בהוצאת בלוטות לימפה בבית שחי המסוננות סיליקון, כפי שמבצעים בחו"ל, ולא מוצאת היכן בארץ ניתן לעשות זאת? האם אתה דר גלזינגר מבצע זאת? האם יש דרך שיבצעו זאת בארץ? אני מכירה את התשובה המאוד הישראלית ש"לא ידוע על נזק שיכול לגרום סיליקון בבלוטות לימפה ואין צורך להוציא", זוהי תשובה שמבוססת על חוסר ידע וניסיון בישראל, עוד פשוט על מידע לא מעודכן שאתם הרופאים הפלסטיים חשופים לו ומקבלים, העניין הוא שאצלי כבר יש השלכות וניקוי סיליקון כפי שתיארתי זה המינימום שדרוש במקרה שלי.. אני אודה מקרב לב על עיצה לאן לפנות.

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• סיליקון

ד''ר רונן גלזינגר
    18/02/2018

שלום רב
    ניתוח כזה אמור להתבצע בבתי חולים ציבוריים.
    פני למחלקה לכירורגיה פלסטית באחד מבתי החולים הסמוכים למקום מגוריך.
    בהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• הקטנה והרמה אחרי הנקה
    לין
    01/02/2018

שלום
    רציתי לשאול ,כמה זמן מומלץ להמתין אחרי סיום ההנקה אם רוצים לעשות הרמה והקטנה לחזה??
    אני מעוניינת להפסיק את ההנקה באופן טבעי ללא נטילת כדורים לייבוש חלב

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• סיום הנקה

ד''ר רונן גלזינגר
    01/02/2018

שלום רב
    יש להמתין לפחות חצי שנה מסיום ההנקה על מנת לבצע ניתוח חזה.
    בהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה