פורום המסת שומן בלייזר - יש לך שאלה?

פורום המסת שומן בלייזר עוסק בנושאים: לייזר, המסת שומן, המסת שומן בלייזר, המסת שומן ללא ניתוח, טיפולי לייזר. הנכם מוזומנים להתייעץ עם המומחים של פורום המסת שומן בלייזר בתחומים אלו.

מנהלי הפורום

ד"ר שריה כהנוביץ
הוספת הודעה לפורום
אם את/ה רוצה שנחזור אליך
תמונה
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• נכון להיום, מה השיטה הטובה ביותר להמסת שומן באזור הסנטר?
    מאיה
    11/07/2018

שלום,
    מה לפי דעתך עדיף להמסת שומן בסנטר, בודי טייט או השיטה החדשה עם הלייזר (מכשיר שנקרא סמארט ליפו)

תודה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• השיטה הטובה

ד''ר שריה כהנוביץ
    12/07/2018

שתי השיטות מבוססות על טכניקה דומה:פליטת חום מקומית, תת עורית, המביאה להמסת השומן ושאיבתו.
    מקורות החום שונים:בודי טייט - אנרגית גלי רדיו, לייזר - אנרגית אור .
    הבחירה בהתאם למיומנות הפלסטיקאי שמאחורי המכשיר.
    ד"ר כהנוביץ

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• המסת שומן כפות רגליים רחבות
    אנונימי
    24/04/2018

שלום,
    האם המסת שומן יכול להיות יעיל בהצרת כפות רגליים?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• חוות דעת על בודיטייט בלייזר
    ד``ר שריה כהנוביץ
    03/09/2017

אני עובר היום ניתוח גניקומסטיה בבודי טייט אצל ד"ר יורי מנוסקין יש למישהו המלצות או חוות דעת בבקשה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• המסת שומן באזור העורף
    אווה
    17/08/2017

שלום רב. רציתי לדעת האם ניתן להמיס שומן באיזור העורף. או קיימת דרך אחרת להתפטר ממנו. תודה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• גניקומסטיה הסרת שומן בודיטייט בלייזר
    ד``ר שריה כהנוביץ
    15/08/2017

אני בן 34 יש לי גניקומסטיה זה התחיל לפני 6 שנים וזה גדל כל פעם עוד קצת עד שזה מצב שאני לא יכול ללכת לים ובריכה ולהוריד חולצה ליד אנשים וללכת בלי שתי חולצות אני רוצה לעשות המסת שומן בודי טייט בלייזר דיברתי עם הרבה רופאים וכיום אני רוצה ללכת על השיטה הזאת של המסת שומן ושאיבה בלייזר כי עושים לי חתך קטן מאד מצחת לבית השחי וזהו האם כדאי והאם יש סיכונים והאם זה יחזור והאם השומן יצא ממקומות אחרים אני מאד חושש ולכן בבקשה תעזרו לי עם תשובה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• גניקומסטיה בודיטייט בלייזר טוב לטווח ארוך
    מסי
    15/08/2017

יש לי גניקומסטיה אני צריך לעבור ניתוח בודי טייט בלייזר האם כדאי והאם זה לא יחזור והאם השומן יצא ממקום אחר ???

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• בודי טייט לגבר מעל גיל 50 הסובל מעור עודף
    אסנת
    09/07/2017

היי.
    אבא שלי מעל גיל 50, מלא. עבר הרבה דיאטות בעבר אך מעולם לא היה שמן. כרגע יש לו שומן עודף בבטן ובצוואר. חברים שלו עשו טיפול בודי טייט אצל ד"ר אן גורביץ והיו מאוד מרוצים. אשמח לדעת האם באמת אפשר לטפל בבעיה זו בטיפול יחידני? האם זה לטווח מספיק ארוך? אם לא, אילו עוד טיפולים כדאי לבדוק? תודה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• בודי טייט לגבר

ד''ר שריה כהנוביץ
    01/08/2017

לאסנת שלום
    קיים הבדל בין הבעיה בכותרתך, לבעיה המפורטת במכתבך.
    אם הבעיה בעודפי עור, הרי שהפתרון במתיחת בטן ומתיחת צוואר
    אם הבעיה בעודפי שומן הרי שהטיפול בבודי טייט הוא טיפול טוב.,וניתן לפתור זאת בטיפול יחידני.
    הוספת שם מנתח לא הוסיפה דבר לשאלתך,ויוצרת רושם לא נעים של פרסומת מוזמנת.
    בברכה ד"ר כהנוביץ

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• שומן עודף באיזורים מוצנעים
    אדי יופה
    24/05/2017

היי אני סובל מעודף שומן באיזור המשפעה ובית השחי רציתי לדעת איך אפשר להיפטר ממנו בדרך נוחה וקחה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• שומן עודף באיזורים מוצנעים

ד''ר שריה כהנוביץ
    08/06/2017

לאדי שלום

אין דרך "נוחה וקלה" להפטר מהשומנים.

הדרך המומלצת לבצע זאת בשיטה של המסה ושאיבה.הפעולה תתבצע,בדרך כלל,תחת הרדמה כללית. בברכה ד"ר כהנוביץ

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• בודי טייט או הקפאת שומן?
    ד``ר שריה כהנוביץ
    05/06/2017

היי
    יש לי מצבורי שומן באזור הירכיים הפנמיות והבטן והמותניים והזרועות ,זהו שומן בעייתי שלא יורד בספורט ותזונה נכונה לכן אני חייבת לעשות משו כדי להוריד את זה!
    העניין הוא שאני לא כל כך מבינה בזה ורציתי את עצתך,אני מתלבטת הין הבודי טייט לבין הקפאת שומן,מצד אחד אני מאוד מעדיפה את ההקפאת שומן כיון שזה הליך לא פולשני אך מצד שני שמעתי תגובות שזה בכלל לא מוצלח ולא מעלים את השומן לעומת הבודי טייט שהוא הליך פולשני אבל רואים תוצאות מעולות ורציתי לשאול על מה אתה ממליץ לי?מה מבין שניהים יותר יעיל וזה שיותר יעיל אחרי כמה זמן פחות או יותר מתחילים לראות תוצאות ואשמח גם לטווח של מחירים

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• בודי טייט או הקפאת שומן

ד''ר שריה כהנוביץ
    08/06/2017

לורד שלום. לא ראיתי עד היום, הצלחות בסילוק שומן בשיטה לא חודרנית.לכן, לא אוכל להמליץ על שיטות אלה, כולל השיטה בהקפאה. בשיטות החודרניות, ניתן לראות תוצאה כבר לאחר מספר ימים. התוצאה הולכת ומשתפרת בחודשים שלאחר מכן, עם ספיגת הבצקות.

מחירים תקבלי מהרופא שינתח אותך.

ד"ר כהנוביץ

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• התייעצות לגבי טיפול necktite
    הילה
    21/05/2017

אני בחורה בת 40 משקל ממוצע חש לי סנטר כפול שנורא מפריע לי הייתי בפגישת ייעות אצל דר גלזינגר לגבי הבודי טייד או יותר נכון "נק טייט.."...הבנתי שיכול להיות שהתוצאות לא יראו דיפור ניכר כי אין לי מצבורי שומן גדולים.
    ראשית רציתי לשאל על ההחלמה מהטיפול...ממטופלות שעבו את זה...
    ושנית, קיבלתי המלצה לתרמי טייט..האם מדובר באותו טיפול? לא ראיתי המלצות בעיניין.
    אשמח לקבל חווד

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• Neck tite

ד''ר שריה כהנוביץ
    21/05/2017

להילה שלום.
    לשאלתך הראשונה, אני משאיר התגובה לקוראות המגיבות.

לשאלתך השניה - אני מניח כי את מתכוונת לאחד המכשירים הלא פולשניים. כללית, לא ראיתי ברכה אף לא באחת מהשיטות הלא פולשניות.אוכל להתיחס ספציפית, לכשאקבל פירוט נוסף על המכשיר.

בברכה ד"ר שריה כהנוביץ

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• התייעצות לגבי necktite

הילה
    21/05/2017

לגבי הטרמי טייט..מדובר במכשיר הפועל על גלי רדיו בדומה לבודי טייט.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• המסת שומן בקור - ביקורת
    תמר
    06/01/2017

ממליצה בחום לכל הפתיות כמוני שלא (!!!!!) לעשות. עשיתי אצל סילפן באמונה שהוא אמין ואחד הטובים לצערי התחושה שהתנסו במכשיר על חשבוני. 0 תוצאות ורק מינוס בבנק. קשקוש.

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• המסת שומן לאישה מניקה
    מירי
    17/11/2016

אני מניקה יש לי תינוקת בת 4 חודשים, יש לי עודפי שומן בבטן ובסנטר, רציתי לדעת אם מותר לעשות המסת שומן בלייזר או בקור או עם הזרקת חומר להמסה?
    או שזה מסוכן ועלול להשפיע על ההנקה?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• המסת שומן באשה מינקת

ד''ר שריה כהנוביץ
    18/11/2016

קודם להמסת שומן בבודי טייט,בליזר או שאיבת שומן מסורתית,אנו מזליפים מספר ליטרים של תמיסה הכוללת כמות גדולה של לידוקאין. כמות זו מסכנת היונק,ולכן אסורה הפעולה בהנקה.
    השימוש בקור, כמו פעולות אחרות שאינן חודרניות, חסרות תועלת.
    השימוש בחומרים ממיסי שומן, המוזרקים לגוף,מביא לתוצאות לא אחידות,בלתי צפויות וקשות לשליטה.

גדלי את בתך לתפארה,ודחי הטיפול לכשתגדל.

ד"ר כהנוביץ

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• המסה, שאיבת שומן באזור הבטן. מה הכי מומלץ?
    לי-אור
    30/09/2016

שלום.. :)
    יש לי הצטברות שומן בבטן כמו בטנונית כזאת שמאוד מפריעה לי מגיל צעיר ותמיד הייתי מאוד ספורטיבית ומתאמנת הרבה והבטנונית הזאת אף פעם לא ירדה או משהו בסגנון וזה נורא מתסכל.. מה השיטה הכי מומלצת ועם התוצאות הכי טובות שאפשר לעשות ותוך כמה זמן זה מתבצע כולל זמן ההחלמה? טווחי מחירים פחות או יותר והאם יש רופאים בארץ שמתמחים בניתוחים מהסוג הזה שאפשר לסמוך עליהם ב100%?? המון תודה! שנה טובה :)

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• המסה, שאיבת שומן באזור הבטן. מה הכי מומלץ? - תגובה

ד''ר שריה כהנוביץ
    30/09/2016

ללי אור שלום

א.השיטה המומלצת - המסת השומן, משולבת בשאיבת השומן. ההמסה מתבצעת באנרגית גלי רדיו (בודי טייט ), או באנרגית אור (לייזר ).

ב.הפעולה מבוצעת תחת הרדמה כללית.

ג.טווח המחירים 15-20000 שח.

ד.הרופאים המוכרים לי, העוסקים בנושא, יודעים היטב מלאכתם.

ה.פרטים נוספים אודות מהלך הפעולה, תוצאותיה, תקופת ההחלמה והסיבוכים האפשריים, יש לשמוע במישרין מהרופא המיועד לנתח.

שנה טובה ד"ר שריה כהנוביץ

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• עודף עור כתוצאה מירידה דרסטית במשקל לאחר טבעת בקיבה
    מבולבלת
    03/08/2016

שלום,
    ירדתי כמעט 50 ק"ג וכעת כמובן מאוכזבת מהבטן הנפולה והירכיים.
    רציתי לעשות ניתוח אבל אני נורא נורא מפחדת לאחר שנחשפתי לכל מיני שיטות טיפול שהיו נראות לי בדיוק לצרכי גופי רציתי לברר ממקור אמיתי ומקצועי בלי אינטרסים( כמו כל בעלי המכשירים למינהם) האם כדאי לי לנסות טיפול במיצוק העור בגלי רדיו? בלה קונטור? אלו שני השיטות שהיו נראות לי הכי מתאימות לפי כל התמונות ה"לפני אחרי" וההמלצות.
    זה בכלל מחזיק מעמד? יכול לחזור? יעיל אני נוטה להאמין שכן השאלה אם זה הפיתרון האם אוכל למצק את העור לתמיד ללא ניתוח?????
    אגב,אני בת 24 ולאחר 3 ניתוחים קיסריים.
    תודה(:

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• עודף עור כתוצאה מירידה דרסטית במשקל לאחר טבעת בקיבה - תגובה

ד''ר שריה כהנוביץ
    03/08/2016

למבולבלת שלום

איני יכול לייעץ, מבלי לראות את מצבך. עם זאת, סביר להניח כי עור בטנך, לאחר 3 הריונות וירידה של 50 קג, יתוקן במתיחת בטן בלבד, זאת אם החלטת שלא להרות שוב.

ובאשר לכל המיצוקים הלא-פולשניים - עד היום לא נתקלתי בשיטה הממשת ולו מעט, מכל מה שהבטיחה
    בברכה ד"ר שריה כהנוביץ

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• אני בחור בן 40 רזה מאוד עם בטן קטנה
    רועי
    26/07/2016

שלום
    אני בעל מבנה גוף רזה, מתאמן בקביעות
    אך בכל זאת יש לי בטן קטנה ומרגיזה מעין גבשושית שלעולם לא זזה ממקומה
    מה הכי ממולץ לעשות איתה?
    שמעתי על בודיטייט, האם מומלץ?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• אני בחור בן 40 רזה מאוד עם בטן קטנה - תגובה

ד''ר שריה כהנוביץ
    27/07/2016

לרוני שלום

לפי תאורך, הרי שתמצא מבוקשך בטיפול בבודי טייט.

בברכה ד"ר כהנוביץ

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה