החלפת שם בגיל חצי שנה - ייעוץ

מנהל הפורום

ליאת יוגב
ליאת יוגב
לקביעת תור אצל ליאת יוגב ללא פרסום בפורום

• החלפת שם בגיל חצי שנה - ייעוץ
    טל
    25/03/2021

שלום רב
    ילדתי תינוק מקסים בערב ראש השנה 18/9/2020 שהגיע אחרי כמה שנים של טיפולים . בבית יש ילדה אחת בת שש וחצי בשם אופיר
    לאחר הלידה לא הצלחתי להתקבע על שם ,אז מצאתי עצמי קוראת לו גור קטן ,גורי שלי ..ומפה לשם הוחלט לקרוא לו גור ( כי הוא גור שלנו נולד בתחילת שנה - חיים חדשים וכי זה שם מיוחד) , קיבלתי לא מעט הרמת גבה על השם והרגשתי שהייתי בלחץ למצוא שם ואולי זה שם מקטין ולא מעצים , כמעט והחלפנו לו פעמיים ונסוגתי .. הנושא מעסיק אותי יום וליל ופשוט לא בטוחה שבחרתי נכון עבורו שם מתאים . בהריון חשבתי על השם ליעד - שלי לעד ואחרי הלידה על השם אור ובחודשיים האחרונים חושבת אולי לשנות לשם יובל .. או פשוט להשאיר כך . מציינת כי הוא ילד מאוד חייכן סקרן ורגוע
    ( בעלי תומך בכל החלטה, אך באמת שהזמן כבר דופק)
    אשמח לעצתך ועזרתך
    לבעלי קוראים עמית ושם המשפחה דדון
    תודה מראש 🙏🏻
    טל

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• טל

ליאת יוגב
    25/03/2021

הדברהחשוב צכל הוא, שתאהבי את בחירת השם לבנך ותתחברי אליו, (גם אם אנשים "מרימים גבה"). השם גור יוצר מפה,לפיה קיימים צדדים אחראיים ערכים עקרונות ומצפון (יום 9 גורל 22/4), ה-4 הזקוק לבטחון מסגרת ויציבות , בהמשך יכולת מנהיגותית עשייה בקנה מידה גדול בשילוב כריזמה, השם גור נותן מספר 3 דומיננטי, מה שמוכיח על יצירתיות,ביטוי חברותיות וזרימה, קיים בו צד בוגר מול צד ילדי, קיימת חשיבות מאד גדולה לשם שנבחר, כך שבמידה ובעוד 20 שנה גור ישוחח איתי השאלה הראשונה שאשאל אותו , "מהו השם הראשון שנולדת אליו"? כשכל אחד מהשמות האחרים לא מיטיב, יובל , אור או ליעד. הייתי מציעה לך להשאיר השם גור, במידה ועדיין לא שלמה עם הבחירה,מוזמנת לשוחח!!

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• החלפת שם

טל
    25/03/2021

תודה רבה על המענה המהיר
    לא כ"כ הבנתי את המספר החזק
    וכן אשמח לשוחח

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו