פגישה עם אישה בתחום נומרולוגיה

מנהל הפורום

ליאת יוגב
ליאת יוגב
לקביעת תור אצל ליאת יוגב ללא פרסום בפורום

• פגישה עם אישה בתחום נומרולוגיה
    נאור
    31/03/2021

היימה נשמע? לפני יומיים נפגשתי עם אישה די מבוגרת(היא מסטיקנית כזאת) שהתעקשה לעשות לי סוג של נומרולוגיה כזאת התנגדתי בהתחלה אך להסוף הסכמתי נתנתי לה את תאריך הלידה שלי המדויק (24.10.1997)ולאחר מכן היא פשוט עשתה חישובים שערכו מס' דקות ולאחר מכן לפי מה שאני זוכר היא סוג של ציירה טבלה כזאת עם מס' חודשים של השנה+שנה הבאה ופשוט הצייבה שמה מספרים והיא פחות או יותר הפחידה אותי(חששתי בהתחלה לבצע את הפעולה שהיא ביצעה עבורי) אני חייב לציין שאני לא מכיר אותה!!! אני כל היום חושב על זה ואני מרגיש שזה מאוד השפיע עליי ואני ממש מודאג(ואני חושב שדואג לחינם) היא רצתה לעשות לי עם קלפים וכבר לא רציתיהאם יש לך אפשרות לעזור לי ואולי אתה מכיר את מה שהיא עשתה עם המספרים האלו היא אמרה שגם אם משהו אחר יעשה הוא יראה אותו הדבר אולי תוכלי לבצע את זה גם? בתודה, נאור
    אשמח אם תענה לי בכלל או תעזרי לי עם זה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• נאור

ליאת יוגב
    31/03/2021

היי,לא יודעת באיזה שיטה ניתחה אותה אישה, לדעתי במידה ויש 1000 נומרולוגים,קיימים 999 שיטות, במידה ותרצה יעוץ, מוזמן לפנות אלי, שווה כדי להרגיע עצמך, בעלות מאד הוגנת, לשיקולך!

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו