טיפול מומלץ לדלקת עור ממגע מסוג דרמטיטסס

מנהל הפורום

סיגל ברנר- נטורופתיה ורפואה טבעית
לקביעת תור אצל סיגל ברנר- נטורופתיה ורפואה טבעית ללא פרסום בפורום

• טיפול מומלץ לדלקת עור ממגע מסוג דרמטיטסס
    רונן
    06/05/2019

שלום רב מזה כחצי שנה אני עם דלקת לא נעימה בכפות הידיים מסוג דלקת אירטטנטית עקב חשיפה אקראית לחומר חיטוי במפעל מזון בטיול.מאז יש במקום יובש ולעיתים גרד קל.כן במקום עדיין שתי שלפוחיות מעט ורודות אם קצת נפיחות קלה על העור ולעיתים מגרד או צורב.רופא עור המליץ לי על משחת סטרואידים אבל ניסיתי פעמיים וצרב לי והפסקתי.המליצו לי על משחת קלנדולה למניעת אדמומיות על העור ושלפוחית האם אכן יעיל וכמה פעמים ביום?כמו כן קראתי לאחרונה מאמרים ששימוש בשמן המפ לתקופה ממושכת מסייע בשיפור התסמינים של דלקות עור יובש אדמומיות וגרד האם אכן יעיל למצבים כאלה ומה המינון המומלץ ליום? האם מומלץ בתחום הנטרופטיה טיפול נוסף לשיפור המצב?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• דרמטיטיס

07/05/2019

שלום, ישנן משחות טבעיות המכילות צמחי מרפא ו/או שמנים אתרים כמו של חברת ״ברא״ למשל. החמרים הטבעיים מסייעים בהפחתת הרגישות, הדלקת והגרד .בנוסף, תזונה טבעית מותאמת אישית אנטי דלקתית ( ללא מוצרים מעובדים ולהמעיט בבשר), אומגה 3, ופורמולת צמחי מרפא המטפלים בעור ומחזקים את מערכת החיסון בצורה פנימית

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו