פורום נטורופתיה ותזונה - יש לך שאלה?

בפורום זה תוכלו להתייעץ על נושאים כמו תזונה טבעית, תוספי תזונה, צמחי מרפא, פרחי באך, הומיאופטיה מודרנית, רפלקסולוגיה,טיפולי גוף נפש, ארומתרפיה, אירדולוגיה (אבחון לפי קשתית העין) ועוד
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• התקררות בזמן מחזור
    ש
    18/01/2022

בחצי שנה האחרונה, שמתי לב שבכל פעם שאני מקבלת מחזור (גיל 46), אני משום מה גם מתקררת: נזלת, כאב גרון, שיעול אסמטי. בתחילה לא שמתי לב לקורולציה, אך בחצי השנה האחרונה שמתי לב שזה קורה בכל קבלת מחזור. שאלתי היא כיצד תוכלו לסייע בנושא, מבחינת חיזוק הגוף. תודה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    התקררות בזמן מחזור

הוספת תגובה

תמונה

• התקררות בזמן מחזור
    ש
    18/01/2022

בחצי שנה האחרונה, שמתי לב שבכל פעם שאני מקבלת מחזור (גיל 46), אני משום מה גם מתקררת: נזלת, כאב גרון, שיעול אסמטי. בתחילה לא שמתי לב לקורולציה, אך בחצי השנה האחרונה שמתי לב שזה קורה בכל קבלת מחזור. שאלתי היא כיצד תוכלו לסייע בנושא, מבחינת חיזוק הגוף. תודה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    התקררות בזמן מחזור

הוספת תגובה

תמונה

• שילוב בין תוספים
    אוריין
    14/01/2022

שלום יש לי שאלה בבקשה.
    אני יכול לקחת את הצמחים-הפריקום(רמוטיב) ,אשווגנדה ,וזעפרן.
    אני יכול לקחת בנוסף htp5.
    באופן קבוע לוקח גם קומפלקס ויטמיני b ואומגה 3.
    עד כמה הטיפול הזה יכול לסייע לי במצב של דכאון?,
    תודה רבה.

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    שילוב בין תוספים

הוספת תגובה

תמונה

• מה קורה במקרה של עודף מגנזיום בדם
    לינוי
    21/12/2021

הבנתי שמחקרים הראו שמגנזיום יכול לעזור במקרים של פעימות מוקדמות ..... אבל מה קורה במקרה של עודף מגנזיום בדם? זה חכול לגרום להחמרה? הבנתי שבדיקות הדם של קופות החולים לא רלוונטיות לבדיקת המגנזיום כי הן בודקות רק את התאים מבחוץ ולא לעומק.. יש דרך אחרת לדעת? הפעימות מוקדמות מפחידות כאשר הן קורות.. 😔

הוספת תגובה

תמונה

• שרף אלת המסטיק - Pistacia Lenticus
    אלישבע
    20/12/2021

מחפשת המלצה לכמוסות של Pistacia Lenticus (אבקה שמופקת מהשרף של אלת המסטיק).
    יש כמה חברות שמשווקות את זה.
    מישהו ניסה ויכול להמליץ?
    אני מעוניינת בזה לטיפול בהליקובקטר פילורי.
    אני צריכה כמוסות של 400-500 מ"ג.

לקביעת תור
    סגירה
    שרף אלת המסטיק - Pistacia Lenticus

הוספת תגובה

תמונה

• תחליף לשייק בחורף
    שני
    12/12/2021

שלום, בבוקר אני שותה שייק קבוע בחודשים האחרונים אך מחפשת תחליף חמים מזין וטעים לימי החורף, שקל לעכל וכולל פשתן שעוזר לי לעיכול. השייק קיץ שלי מכיל כוס תרד, חצי בננה, מעט אננס קצת ג'ינג'ר, כף גדושה פשתן טחון, חופן אגוזים ומים

לקביעת תור
    סגירה
    תחליף לשייק בחורף

הוספת תגובה

תמונה

• מיגוון תוספים לא מנעו צינון ארוך
    יואל
    23/11/2021

שלום,
    אני נוטל מספר חודשים מיגוון תוספי תזונה בהמלצת נטורופטית (מכבי טבעי).
    אומגה, מורינגה, כורכום, D3, ויטמין C, ויטמין B.
    חשבתי שהכדורים האלה שאני טורח לקחת בוקר וערב יעזרו במניעה של צינון, תופעות לואי של צינון .
    לצערי, כאילו כלום. ההשפעה של התוספים האלה לא ניכרת בכלל...
    מה דעתכם?
    תודה

הוספת תגובה

תמונה

• תוסף קולגן לגוף
    אורלי
    11/11/2021

אני מתעניינת לגבי תוסף תזונה קולגן ורציתי לדעת האם התוספת קולגן דגים באמת יעילה לעור הפנים, למפרקים ולגוף.
    האם היא תורמת לגוף כמו כל חלבון אחר או שיש לה ערך מוסף?

לקביעת תור
    סגירה
    תוסף קולגן לגוף

הוספת תגובה

תמונה

• תולעים לפעוטה בת שנתיים ושמונה
    יעל
    04/11/2021

שלום,
    לבת שלי יש תולעים, היא בת שנתיים ושמונה, השם של התולעים אנובה, הם תולעים גדולים הרופאה אומרת, אני לא רואה את התולעים.
    הרופאה נתנה flagyal והיא לא מוכנה לקחת, לפני שלושה חודשים ניסיתי ולא הלך,חודש שעבר גם לא הלך והחודש ניסיתי עם אוכל, למרות שרצוי בלי בגלל הספיגה, 3 ימים הלך ואחרי זה בשום אופן לא היתה מוכנה לקחת כי הטעם של האוכל השתנה, אני אובדת עצות איך לרפא אותה, אין תחליף של נרות או כל דבר אחר והיא חייבת לקחת, היא גם מוציאה מפה, וזה לא יעיל לתת לה כמות קטנה. היא צריכה 3 פעמים ביום במשך שבוע
    האם יש משהו טבעי לגיל הזה שיכול להוציא את התולעים?

מחכה בבקשה לעדכון
    תודה

הוספת תגובה

תמונה

• האם לעדשים יש מצב של פג תוקף.
    יצחק
    22/10/2021

קטניות תמיד רצוי להנביט לפני הבישול.
    מהרגע שהם נבטו הם מוצר חדש!!!
    גם בטבע אין לזרעים פג תוקף...
    אחרי שהם נובטים אם חדשים...

הוספת תגובה

תמונה

• חוסר Ruminococcus bromii ו Roseburia sp
    איציק
    22/10/2021

בבדיקת חיידקי מעיים התגלה שיש לי חוסר ב Roseburia sp וב
    Ruminococcus bromii
    מה המשמעות האם חש תוספים תזונתיים שיכולים להשלים ?

לקביעת תור
    סגירה
    חוסר Ruminococcus bromii ו Roseburia sp

הוספת תגובה

תמונה

• כמוסות שיח אברהם נותנת אפקט כתמצית
    Ck
    03/10/2021

שלום .. רציתי לשאול האם כמוסות שיח אברהם נותנות את אותו האפקט כמו התמצית?… אני בגיל המעבר ולאחר בדיקות אובחן שאני סובלת מחוסר איזון הורמונלי שמתבטא בגלי חום הפרעות שינה מצבי רוח וחרדה
    אשמח לתשובה תודה.

הוספת תגובה

תמונה

• פשטה שרועה מיצוי וחליטה
    איילת
    22/09/2021

האם פשטה שרועה (בקופה) , קיימת כמיצוי מרוכז בטיפות? קניתי את הצמח יבש , ובחליטה המשקה מאוד מר , כיצד ניתן לצרוך את הצמח בצורה יעילה ?
    תודה

לקביעת תור
    סגירה
    פשטה שרועה מיצוי וחליטה

הוספת תגובה

תמונה

• ספירולייט תוסף תזונה שעוזר לרדת במשקל
    עירית
    07/09/2021

אני לוקחת ספירולייט כבר 4 חודשים, יש לציין שהירידה שלי קבוע וטובה, יש במוצר 4 מרכיבים שזה ספירולינה חומצה לינולית ( מקווה שרשמתי נכון) אסאי וגואר גוום שאלתי היא האם זה ממכר, ????? לדבריהם יש להם לקוחות שצורכים את המוצר הרבה זמן אך אני מפחדת להיות תלויה במוצר הזה ספירולייט.

אשמח לתשובה

הוספת תגובה

תמונה

• נשירת שיער עקב טבעונות ואילו ויטמינים לקחת
    מישהי
    30/08/2021

שלום רב,
    אני כבר שנים רבות צמחונית רוב האוכל שלי היה מבוסס על גבינות כשחודשיים אני טבעונית ומהרגע שהפכתי להיות טבעונית החלה לי נשירה מאסיבית בשיער.נשירה שחורגת מגדר הרגיל זה ממש מלחיץ.יש לציין שאני אוכלת קטניות
    יחד עם זאת, תחליפים כגון סויה ועדשים אני לא אוכלת עקב רגישות בבטן.
    אני שואפת לאכול כמה שיותר בריא אני אוכלת לחם מקמח כוסמין וכפי שנאמר מגוון של קטניות וטחינה גולמית.אני עברתי לטבעונות גם מטעמי בריאות וגם מטעמים לרדת במשקל.השאלה שלי היא מה עליי לאכול ובאיזה כמויות שנשירת השיער תיפסק.יש לציין שאני לוקחת כל יום ויטמנים של חומצה פולית, ברזל, b12, וויטמין c כך שאני מופתעת מכמות הנשירה שיש לי.תודה על העונים

הוספת תגובה

תמונה