פורום נטורופתיה ותזונה - יש לך שאלה?

בפורום זה תוכלו להתייעץ על נושאים כמו תזונה טבעית, תוספי תזונה, צמחי מרפא, פרחי באך, הומיאופטיה מודרנית, רפלקסולוגיה,טיפולי גוף נפש, ארומתרפיה, אירדולוגיה (אבחון לפי קשתית העין) ועוד
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• מיגוון תוספים לא מנעו צינון ארוך
    יואל
    23/11/2021

שלום,
    אני נוטל מספר חודשים מיגוון תוספי תזונה בהמלצת נטורופטית (מכבי טבעי).
    אומגה, מורינגה, כורכום, D3, ויטמין C, ויטמין B.
    חשבתי שהכדורים האלה שאני טורח לקחת בוקר וערב יעזרו במניעה של צינון, תופעות לואי של צינון .
    לצערי, כאילו כלום. ההשפעה של התוספים האלה לא ניכרת בכלל...
    מה דעתכם?
    תודה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    מיגוון תוספים לא מנעו צינון ארוך

הוספת תגובה

תמונה

• תוסף קולגן לגוף
    אורלי
    11/11/2021

אני מתעניינת לגבי תוסף תזונה קולגן ורציתי לדעת האם התוספת קולגן דגים באמת יעילה לעור הפנים, למפרקים ולגוף.
    האם היא תורמת לגוף כמו כל חלבון אחר או שיש לה ערך מוסף?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    תוסף קולגן לגוף

הוספת תגובה

תמונה

• תולעים לפעוטה בת שנתיים ושמונה
    יעל
    04/11/2021

שלום,
    לבת שלי יש תולעים, היא בת שנתיים ושמונה, השם של התולעים אנובה, הם תולעים גדולים הרופאה אומרת, אני לא רואה את התולעים.
    הרופאה נתנה flagyal והיא לא מוכנה לקחת, לפני שלושה חודשים ניסיתי ולא הלך,חודש שעבר גם לא הלך והחודש ניסיתי עם אוכל, למרות שרצוי בלי בגלל הספיגה, 3 ימים הלך ואחרי זה בשום אופן לא היתה מוכנה לקחת כי הטעם של האוכל השתנה, אני אובדת עצות איך לרפא אותה, אין תחליף של נרות או כל דבר אחר והיא חייבת לקחת, היא גם מוציאה מפה, וזה לא יעיל לתת לה כמות קטנה. היא צריכה 3 פעמים ביום במשך שבוע
    האם יש משהו טבעי לגיל הזה שיכול להוציא את התולעים?

מחכה בבקשה לעדכון
    תודה

הוספת תגובה

תמונה

• האם לעדשים יש מצב של פג תוקף.
    יצחק
    22/10/2021

קטניות תמיד רצוי להנביט לפני הבישול.
    מהרגע שהם נבטו הם מוצר חדש!!!
    גם בטבע אין לזרעים פג תוקף...
    אחרי שהם נובטים אם חדשים...

הוספת תגובה

תמונה

• חוסר Ruminococcus bromii ו Roseburia sp
    איציק
    22/10/2021

בבדיקת חיידקי מעיים התגלה שיש לי חוסר ב Roseburia sp וב
    Ruminococcus bromii
    מה המשמעות האם חש תוספים תזונתיים שיכולים להשלים ?

לקביעת תור
    סגירה
    חוסר Ruminococcus bromii ו Roseburia sp

הוספת תגובה

תמונה

• כמוסות שיח אברהם נותנת אפקט כתמצית
    Ck
    03/10/2021

שלום .. רציתי לשאול האם כמוסות שיח אברהם נותנות את אותו האפקט כמו התמצית?… אני בגיל המעבר ולאחר בדיקות אובחן שאני סובלת מחוסר איזון הורמונלי שמתבטא בגלי חום הפרעות שינה מצבי רוח וחרדה
    אשמח לתשובה תודה.

הוספת תגובה

תמונה

• פשטה שרועה מיצוי וחליטה
    איילת
    22/09/2021

האם פשטה שרועה (בקופה) , קיימת כמיצוי מרוכז בטיפות? קניתי את הצמח יבש , ובחליטה המשקה מאוד מר , כיצד ניתן לצרוך את הצמח בצורה יעילה ?
    תודה

לקביעת תור
    סגירה
    פשטה שרועה מיצוי וחליטה

הוספת תגובה

תמונה

• ספירולייט תוסף תזונה שעוזר לרדת במשקל
    עירית
    07/09/2021

אני לוקחת ספירולייט כבר 4 חודשים, יש לציין שהירידה שלי קבוע וטובה, יש במוצר 4 מרכיבים שזה ספירולינה חומצה לינולית ( מקווה שרשמתי נכון) אסאי וגואר גוום שאלתי היא האם זה ממכר, ????? לדבריהם יש להם לקוחות שצורכים את המוצר הרבה זמן אך אני מפחדת להיות תלויה במוצר הזה ספירולייט.

אשמח לתשובה

הוספת תגובה

תמונה

• נשירת שיער עקב טבעונות ואילו ויטמינים לקחת
    מישהי
    30/08/2021

שלום רב,
    אני כבר שנים רבות צמחונית רוב האוכל שלי היה מבוסס על גבינות כשחודשיים אני טבעונית ומהרגע שהפכתי להיות טבעונית החלה לי נשירה מאסיבית בשיער.נשירה שחורגת מגדר הרגיל זה ממש מלחיץ.יש לציין שאני אוכלת קטניות
    יחד עם זאת, תחליפים כגון סויה ועדשים אני לא אוכלת עקב רגישות בבטן.
    אני שואפת לאכול כמה שיותר בריא אני אוכלת לחם מקמח כוסמין וכפי שנאמר מגוון של קטניות וטחינה גולמית.אני עברתי לטבעונות גם מטעמי בריאות וגם מטעמים לרדת במשקל.השאלה שלי היא מה עליי לאכול ובאיזה כמויות שנשירת השיער תיפסק.יש לציין שאני לוקחת כל יום ויטמנים של חומצה פולית, ברזל, b12, וויטמין c כך שאני מופתעת מכמות הנשירה שיש לי.תודה על העונים

הוספת תגובה

תמונה

• דרך הטבע-ריפוי
    אדם גוטליב
    26/07/2021

מציע משחה שדומה בתכונותיה לmsm בשילוב עם צמחי מרפא שרלוונטים למקרה ספציפי.
    אחוזי הצלחה מאוד גבוהים, טבעי לגמרי ועוזר מאוד לשכך כאב, להזרים דם, לשקם את הגוף והרקמות ועוד.

לקביעת תור
    סגירה
    דרך הטבע-ריפוי

הוספת תגובה

תמונה

• הפסקת צריכת בן חרצית והשפעה על מיגרנה
    מאיר
    28/05/2021

אם צורכים בן חרצית בצורה קבועה לסובלים ממיגרנה.במידה ומפסקים טיפול. האם תסמיני המיגרנה מחמירים? או בחלק מהמקרים?ואם כן האם זה חולף?

הוספת תגובה

תמונה

• ריפוי טבעי לבעיות בשיניים
    מתעניינת
    19/05/2021

היי, מעוניינת לקבל מידע על ריפוי טבעי לבעיות בשיניים כמו סתימות רציניות כשבשן מתחיל תהליך ריקבון במקום סתימות רפואיות, בזמן שיש סתימה זמנית על השן עם החור. האם ידוע לכם על מקרים של אנשים שהורידו להם את הסתימה והשן נרפאה בצורה טבעית ע"י מריחות של חומרים ותזונה נכונה ומתאימה למקרה? מה זמן הכאב שיניים המשוער? תודה.

הוספת תגובה

תמונה

• וירוס פפילומה -תוספי תזונה לחיזוק
    אני
    12/05/2021

שלום, כבר שנה וחצי יש לי את וירוס הפפילומה ולאחרונה שיניתי מאוד את התזונה כדי לעזור לגוף , הייתי רוצה לשאול איזה תוספי תזונה אתם ממליצים לקחת כדי לחזק מערכת החיסון במטרה לנקות את הנגיף? תודה

הוספת תגובה

תמונה

• תוספי תזונה האם אפשר ליטול יחד ובכלל על מינונים.
    עדי
    05/05/2021

הי אשמח לעצה בנוגע לויטמינים שרכשתי.
    ויטמין c 500, חומצה פולית 400, ברזל 25mg,
    ויטמין D3 1000 iu, אבץ 20mg ומגנזיום 170 mg באותו הכדור, ויטמין E 268mg, .
    האם אפשר לקחת את המינונים האלו כאשר אין לי חוסרים
    האם אפשר לקחת את כולם ביחד בבוקר?

הוספת תגובה

תמונה

• תוספי תזונה האם אפשר ליטול יחד ובכלל על מינונים.
    עדי
    05/05/2021

הי אשמח לעצה בנוגע לויטמינים שרכשתי.
    ויטמין c 500, חומצה פולית 400, ברזל 25mg,
    ויטמין D3 1000 iu, אבץ 20mg ומגנזיום 170 mg באותו הכדור, ויטמין E 268mg, .
    האם אפשר לקחת את המינונים האלו כאשר אין לי חוסרים
    האם אפשר לקחת את כולם ביחד בבוקר?

הוספת תגובה

תמונה