חיידק הליקובקטר פילורי בקיבה

מנהל הפורום

סיגל ברנר- נטורופתיה ורפואה טבעית
לקביעת תור אצל סיגל ברנר- נטורופתיה ורפואה טבעית ללא פרסום בפורום

• חיידק הליקובקטר פילורי בקיבה
    שני
    11/11/2019

שלום,
    לפני מספר שנים היה לי חיידק הליקובקטר פילורי בקיבה. כרגע אני עם אותם תסמינים. עשיתי בדיקת צואה שיצאה שלילי. וכן בדיקות דם שיצאו תקינו.כרגע אני עם נוגדי חומצה שלא מניב טיפול. רוצה טיפול טבעי להכחיד אותו אחד ולתמיד. אציין כי התזונה שלי היא מאוד בסיסית ואינני אוכלת המון מאכלים בעקבות החיידק.
    אשמח מאוד על המלצה על תוספים שיקלו עליי. והאם צריך לקחת פרוביוטיקה?
    תודה מראש.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• חיידק

11/11/2019

פרוביוטיקה מומלץ לקחת . רשמת שעשית בדיקת צואה ויצא הליקובקטור שלילי . יש לוודא שאין פרזיטים ולהתאים תזונה וצמחי מרפא לשיקום מערכת העיכול . קשה להמליץ על תוספים בלי לדעת את כל התסמינים וההסטוריה הרפואית

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חיידק בקיבה......

שני
    11/11/2019

תודה על המענה המהיר. התסמינים שלי הם אי נוחות בקיבה, מעין בעירה, תחושת ערפול אחרי אכילה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חיידק

11/11/2019

לחברת מיקוליביה יש מוצר מצוין שנקרא לא בוער שיכול לסייע בתסמינים. במקביל ממליצה ללכת לאבחון נטורופתי להתאמת תזונה ותוספים לטיפול בשורש הבעיה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו