שינויים בעיכול בעקבות וינפוסטין

מנהל הפורום

סיגל ברנר- נטורופתיה ורפואה טבעית
סיגל ברנר- נטורופתיה ורפואה טבעית
לקביעת תור אצל סיגל ברנר- נטורופתיה ורפואה טבעית ללא פרסום בפורום
 
  • שינויים בעיכול בעקבות וינפוסטין
    Embryonic
    16/11/2019

    שלום רב,

    הנני בן 29, ומעולם לא סבלתי מתופעות חריגות במערכת העיכול כשגרה; ואולם, לפני כשלושה שבועות, זמן קצר לאחר שהתחלתי לצרוך תוסף וינפוסטין, הופיעו תופעות לא רצויות במערכת העיכול שלא חלפו עם הפסקת התוסף: נפיחות קיצונית לאחר צריכת מזון, כאב, גיהוק, בחילה, רפלוקס, רחשי תסיסה ובעבוע ולעתים שלשול. מצאתי שקפסולה אחת של חומצה הידרוכלורית מדכאת את התסמינים לחלוטין למשך יומיים, אך לאחר מכן יש צורך ליטול את החומצה שוב.

    מבקש לברר אם ייתכן שהתסמינים נובעים מחיידק ההליקובקטר פילורי, ואם מומלץ שאפנה לרופא לצורך קבלת אבחנה.

    תודה.

    * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

    הוספת תגובה

     
    תמונה

    לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

  • עיכול

    סיגל ברנר- נטורופתיה ורפואה טבעית
    16/11/2019

    שלום,
    נראה כי אתה סובל מהיפוכלורהידריה- תת חומציות של הקיבה, ולכן חומצה הידרוכלורית עוזרת לך. המצב הזה אכן יכול לנבוע מחיידק ההליקובקטור שמפריש חמרים המנטרלים את חומציות הקיבה. לכן, כדאי לבקש מהרופא בדיקה לחידק ההליקובקטר

    * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

    הוספת תגובה

     
    תמונה

    לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום


שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו