מוצץ לילדה בת 5

מנהל הפורום

סימונה פלג
סימונה פלג
053-4877819
לקביעת תור אצל סימונה פלג
053-4877819 ללא פרסום בפורום

• מוצץ לילדה בת 5
    לילי
    08/08/2018

ילדה בת 5 ועשרה חודשים עולה לכיתה א לא משחררת את המוצץ !לא הולך בטוב ולא הולך ברע כמובן במהלך היום בלי וגם בגן בלי כבר מגיל שלוש וחצי אבל בבית מידי פעם כן במהלך היום ובלילה קבוע!ניכנסת להיסטריה כשמדברין על להיפרד מימנו מה לעשות?

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    סימונה פלג - 053-4877819

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• מוצץ לילדה בת 5

סימונה פלג
    09/08/2018

בוקר טוב לילי,
    מאחר ומדובר בילדה גדולה ומבינה. שלב ראשון מורידה, מעלימה את המוצף במלך היום. ויחד איתה מחפשת תחליף למוצץ שמרגיע אותה מן הסתם במהלך היום.
    שלב שני,כמה מוצצים יש לה? הייתי מגבילה למוצץ אחד שימצא בבית.
    אני מניחה שעשעתן שיחות על המוצץ, והסיבה שאני לא מציעה להעלים המוצץ לגמריי גם בלילה. זה מפני שהיא לפני התחלה חדשה. ואנחנו יודעים שהתחלות חדשות הם אתגר בפני עצמו.
    אז את השינוי של המוצץ במהלך היום לשבת ולידע אותה. ולהגיד בטון בטוח, ממקום שמה שאת עושה , את מאמינה בו.
    המון בהצלחה, גם בכיתה א וגם עם המוצץ.
    אשמח להתעדכן.
    בברכה
    סימנה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ו

מוצץ בגיל מאוחר
    09/08/2018

הי בעיקרון גמולה ביום אבל לאחרונה כן מיסתובבת איתו גם ביום בבית רק.את מציעה לעשות שוב גמילה של יום?ורק אז לילה?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• גמילה ממוצץ בגיל מאוחר

סימונה פלג
    09/08/2018

בהחלט יקרה.
    אני מאמינה שיש מתח ומחשבות סביב העליה לכיתה א.
    ולכן שוב ההדרגה.
    דבר נוסף,שכנראה לא הזכרתי קודם, למצוא ביחד תחליף להרגעה במהלך היום. תתיעצי איתה מה היא חושבת שיעזור לה.
    אשמח להתעדכן.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו