תהליך השכבות מאוד ארוך ילד בן 2.3 ואחיו בן 8

פורום הורים לתינוקות, עוסק בנושאים: גידול תינוקות, הגיל הרך, גמילה מחיתולים, הורים וילדים, תינוקות, יעוץ להורים, יעוץ התפתחותי.

מנהל הפורום

סימונה פלג
053-4877819
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תהליך השכבות מאוד ארוך ילד בן 2.3 ואחיו בן 8
    אורלי
    11/10/2018

שלום לכולם,
    לפני כחודש העברנו את בני הקטן בן ה 2.3 לחדר של אחותו בת ה 5. ואת אחיו הגדול בן ה 8 העברנו לחדר לבד (עד עכשיו היה בחדר השני עם אחותו, החלפנו ביניהם). מאז תהליך ההשכבות נהיה ממש קשה. בהתחלה ניסיתי להשכיב את הקטן לפני הגדולים אבל הוא שומע את האקשן ומסרב להרדם. אז אני מנסה יחד עם אחותו, וזה קרנבל שלם רק שהיא נרדמת אחרי כמה דקות והוא ממש בהתלהבות, אני מנסה להשכיב אותו לישון בכל דרך, קוראת סיפורים. יושבת לידו. שמה עליו יד, מחזיקה אותו על הידיים קצת כדי שיוריד אנרגיות, עושה ששש.. וגם כשנראה שהוא נרדם שניה אחרי שאני זזה שוב הכל מהתחלה, קורא לי, צועק, משתולל, ולא נרדם. הבעיה שמתלווה לזה היא שאחיו הגול מסרב להיות לבד בחדר בערב ולא נרדם בלי שנשב לידו. ואז אני במשך שעה - שעתיים מפרפרת בין החדרים. כל שעם שיוצאת מחדר אחד השני מתעורר ומתחיל לקרוא לי וזה ממש לופ מעייף. שמסתיים לקראת 21:30 כל לילה ואפילו מאוחר יותר (אציין שכמעט כל השבוע אני לבד בזמן ההשכבות). אשמח להצעתכם איך ניתן לפתור את זה. תודה

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    סימונה פלג - 053-4877819

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• תהליך השכבות ארוך

סימונה פלג
    14/10/2018

שלום אורלי
    תהליך שינוי לוקח זמן. וגם כשנראה שחודש הוא הרבה. זה לא. שהרי מדובר ב3 ילדים ואמא שצריכים ללמוד את השינוי.
    אני חושבת שבנך הגדול יכול לישון מעט אחרי הקטנים. רק אחרי שהקטנים ירדמו תוכלי להתפנות להיות עם הגדול.
    בנוסף אני ממליצה לך לא לחשוב על הלופ והמורכבות בהשכבה. כי בדרך מסוימת זה עובר לילדים. האמיני יותר בדרך שאת הולכת להשכיב ולהשתלט על ההשכבה בדרך הטובה ביותר.
    האם חשבת או ניתן לשים מיטה נוספת ואז כל הילדים יהיו ביחד?
    בברכה
    סימונה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו