בת 5 להורים גרושים

מנהל הפורום

סימונה פלג
סימונה פלג
053-4877819
לקביעת תור אצל סימונה פלג
053-4877819 ללא פרסום בפורום

• בת 5 להורים גרושים
    שוש
    24/12/2018

אחייניתי בת 5 מקסימה ועדינה.הוריה התגרשו לפני שנתיים.האם העתיקה מקום מגוריה למרחק של 50דקות נסיעה.הילדה נבונה אוהבת מאוד את אביה וכל פרידה מלווה בבכי.היא נהנית איתו וקשה לה להפרד.אני לא יודעת מה קורה במהלך השבוע אולי גם בוכה.אני עוזרת לו לשלב אותה כשהיא מגיעה אליו ותורמת לשמחה שלה.אבל אני מודאגת מה"קריעה "כל פעם מחדש.זה גם נסיעות שלה כל שבוע טירטור רציני וגם הנפש שלה שכואבת.מה עושים?

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    סימונה פלג - 053-4877819

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• בת 5....

סימונה פלג
    24/12/2018

שוש יקרה
    משלימים עם המצב. יש כאן נתונים שאי אפשר לשנות אותם כרגע.
    אני מבינה שזה קשה , נסו להפוך את הפרידה למשהו שהוא לא עצוב מדי יתר על המידה. למה הכוונה? אם היא רואה אתכם עצובים, מדוכאים, דואגים... רגשות אלה עוברים אליה. ולכן מאחר וצריך להיפרד, נפרדים ברוח טובה עד לפעם הבאה.
    זכרי, מה שאתם משדרים זה מה שהילד יקלוט.
    בברכה
    סימונה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• עוד שאלה

שוש
    24/12/2018

לאור הכתוב האם מומלץ לאב לגור בקרבת הילדה?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בהמשך לבת 5...

סימונה פלג
    25/12/2018

היי שוש,
    אני חושבת שההתמודדות עם הפרידה היא אתגר,בין עם אם הגרוש גר קרוב או לאו. מה שחשוב זה המסר שאנחנו מעבירים לילדים. ומה אנחנו משדרים

בברכה
    סימונה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו