אמירות שאין לי תשובה אליהן..

מנהל הפורום

סימונה פלג
סימונה פלג
לקביעת תור אצל סימונה פלג ללא פרסום בפורום

• אמירות שאין לי תשובה אליהן..
    נעמה
    02/08/2019

היי, ילדי החכם והרגיש כמעט בן 3. בחודשים האחרונים הוא ממש כועס/נלחץ אם אני משנה משהו במראה: איסוף שיער הוא בגדר טאבו, מתחיל לצעוק אמא לפזר את השיער. גם אם השיער רטוב הוא לא מפסיק לדבר על זה שהוא לא אוהב ככה את אמא. בימים האחרונים הסיפור התחיל גם עם חולצות-לא החולצה הזו וכן החולצה הזו. ניסיתי להסביר בסבלנות שאמא היא אותה אמא גם אם נראית קצת שונה.. אבל זה מוזר כי יש לו מזג טוב ונוח ופתאום הכעס הזה, ואיפה לשים את הגבול... תודה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• אמירות שאין תשובה עליהן

סימונה פלג
    02/08/2019

נעמה ערב טוב.
    אני מתארת לעצמי כמה קשה להתנהל כשהילד מביע כעס על כל שינוי שקשור אלייך. יחד עם זאת כל אחד הוא ברשות עצמו. ובהחלט יש לך הזכות להתלבש או להסתרק כראות עינייך. וזה מסר שצריך לעבור. לא הייתי מרבה בהסברים רבים או התנצלויות וכו על הסיטואציה. רק מביע אהדה ואמפטיה לרגשותיו.
    אני רוצה להסב את תשומת ליבך ל:
    איך את מתיחסת להתנגדותו. ועד כמה את מתנצלת ומרגישה אשמה. כי את לא אמורה.
    בנוסף: האם ישנם עוד מקרים בהם הוא מנסה להטמיע את דעותיו נחרצות?
    הגבול הוא אצלך יקרה.
    כמה את מוכנה שיכתיב לך את דעותיו.
    המון בהצלחה
    סימונה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אמירות שאין תשובה עליהן

סימונה פלג
    02/08/2019

נעמה ערב טוב.
    אני מתארת לעצמי כמה קשה להתנהל כשהילד מביע כעס על כל שינוי שקשור אלייך. יחד עם זאת כל אחד הוא ברשות עצמו. ובהחלט יש לך הזכות להתלבש או להסתרק כראות עינייך. וזה מסר שצריך לעבור. לא הייתי מרבה בהסברים רבים או התנצלויות וכו על הסיטואציה. רק מביע אהדה ואמפטיה לרגשותיו.
    אני רוצה להסב את תשומת ליבך ל:
    איך את מתיחסת להתנגדותו. ועד כמה את מתנצלת ומרגישה אשמה. כי את לא אמורה.
    בנוסף: האם ישנם עוד מקרים בהם הוא מנסה להטמיע את דעותיו נחרצות?
    הגבול הוא אצלך יקרה.
    כמה את מוכנה שיכתיב לך את דעותיו.
    המון בהצלחה
    סימונה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו