אמא שלי רוצה לעבור לבית אבות

מנהל הפורום

ד"ר דנה פאר
ד"ר דנה פאר
053-4877828
לקביעת תור אצל ד"ר דנה פאר
053-4877828 ללא פרסום בפורום

• אמא שלי רוצה לעבור לבית אבות
    איתי
    06/02/2019

אמא שלי, בת 65. התאלמנה לא מזמן והחליטה שהיא רוצה יותר להיות בבית שלה והיא רוצה לעבור לבית אבות. היא עוד עובדת, צלולה, מתפקדת לחלוטין, אחותי הקטנה עוד גרה בבית. אני חושש מההחלטה הזו שלה, היא לא בגיל ולא ברמת תפקוד של בית אבות. אשמח לשמוע חוות דעת מקצועית בעניין, תודה

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    ד"ר דנה פאר - 053-4877828

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• מעבר לבית אבות

ד"ר דנה פאר
    06/02/2019

שלום איתי, בהנחה שאמא שלך אינה סובלת מירידה קוגניטיבית או דמנציה ועצמאית בתפקודה, המסגרת המתאימה לה היא דיור מוגן או מחלקת עצמאיים בבית אבות.
    אמנם המגמה העולמית כיום היא שכדאי לאדם להזדקן בבית -aging in place, אך לאמא שלך בוודאי יש מגוון סיבות לרצות לעבור למסגרת.
    גם אם יש פתיחות רבה ביחסים, יש דברים שבהם הורים אינם משתפים את ילדיהם. תהליך ההזדקנות לעתים מעורר פחדים שונים, חרדה וחוסר ביטחון. אם אמא שלך רוצה לעבור בדיעה צלולה ומתוך בחירה, כדאי לתמוך בהחלטה שלה.
    אם אפשר, רצוי שתתנסה כמה חודשים במסגרת, ואם לא יתאים לה תוכל לחזור לביתה.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו