תביעת סיעוד ביטוח דקלה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תביעת סיעוד ביטוח דקלה
    עדי
    06/02/2017

שלום.. אמא שלי בת 51 לפני שנתיים וקצת עברה ניתוח בגב התחתון לקיבוע יצאה מהניתוח במצב טוב. לפני חצי שנה לערך אושפזה שוב במצב קשה עם כאבי גב חוסר יכולת לנוע לשבת לעמוד ללא כאב רב אם בכלל ובמקביל אובחנה כחולה בפיברומיאלגיה. בזמן האישפוז הגשנו תביעה לדקלה שאשרו תשלום לחודשיים. לאחר מכן שלחו רופאה הביתה שקבעה שוב שאמי סיעודית ואישרו חודשיים נוספים. ושוב שלחו רופא שלא טרח לבדוק אותה מלבד שלום וכמה שאלות שהייה של 4 דק לא נאמר כלום. נדחתה התביעה וקיבלנו הביתה מכתב מלא שקרים שבוצעה בדיקה ומה בוצע בבדיקה שלא היה ולא נברא. הגשנו ערעור הגיעה רופאה נוספת ביצעה בדיקה כראוי ומאז חלפו כבר חודשיים וחצי ואין תשובה כל םעם שאני מתקשרת עונים בתשובות מתחמקות ושונות. יש הגבלה לזמן התשובה? מה מומלץ לעשות? אשמח לעזרה בבקשה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    תביעת סיעוד ביטוח דקלה

הוספת תגובה

תמונה

• תביעת סיעוד דקלה

מאירה זוהר ושות`
    09/02/2017

לא ניתן לענות על השאלה מבלי לקרוא את המסמכים, בפרט את בדיקות התפקוד של דקלה והחומר הרפואי מבית החולים. וכמו כן יש לדעת האם אמך מקבלת קצבת שירותים מיוחדים מביטוח לאומי.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תביעת סיעוד דקלה

עדי
    09/02/2017

לא אמא שלי לא מקבלת קצבת שירותים מיוחדים כי לא הגשנו בכלל לביטוח לאומי.. אבל השאלה בכללי אם קיימת הגבלת זמן לתשובה לתביעת סיעוד?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו