מתי תשלומי פרמיה עבור ביטוח סיעודי?

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• מתי תשלומי פרמיה עבור ביטוח סיעודי?
    אדוורד גולדשמ
    24/10/2010

אמא שלי התחילה לקבל החזרי ביטוח סיודי עבור 09.2009 ב10.2009
    החוק שביטל צורך לשלם פרמיה בזמן קבלת החזרי הביטוח חוקק ב2009 וחברת דיקלה טוען שהחוק נכנס לתוקף אחרי הטביעה להחזרי ביטוח חודשיים לפני כן 07.2009
    לפי רוח החוק האם זה נכון שהיא צריכה להמשיך ולשלם את הפרמיה לעורך ה30 חודשים שהיא זכאית לקבל או לא.בינתיים היא משלמת כל חודש 461ש"ח פרמיה
    האם היא זכאית לדרוש את חזרת התשלומים הללו מחברת "דיקלה"

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

• שחרור מתשלום פרימה במקרה ביטוח-דקלה

עו"ד איל פיפר
    25/10/2010

ערב טוב,

יש לבדוק באיזה סוג פוליסה הנך מבוטח.
    האם הנך מבוטח בפוליסת הביטוח של דקלה- דרך כללית מושלם?
    אם כן, בהתאם לסעיף 19 לפוליסה, במקרה ביטוח, קיים בפוליסה סעיף של שחרור מפריימה אוטומטי.

מניסיוני מול חברת דקלה, לאר הייתי מקבל כל תשובה שניתנת על ידי דקלה כמובנת מאליו, אלא הייתי מבצע בדיקה מקיפה של הפוליסה ותנאיה, ובמידת הצורך מערער על קביעה של דקלה.

לפיכך, אנא בדוק באיזה פוליסת ביטוח מבוטח אביך.

בברכה,
    אייל פייפר, עו"ד

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מתי תשלומי פרמיה עבור ביטוח סיודי - תגובה

מאיה יעקוביאן
    26/10/2010

אדוארד שלום,
    מפנייתך, לא ברור האם אמך מבוטחת בביטוח סיעודי פרטי של דיקלה או בביטוח קבוצתי (כדוגמת זה של חברי קופ"ח כללית).

במידה ומדובר בביטוח קבוצתי- כל ביטוח סיעודי קבוצתי אשר התחיל או התחדש החל מיום 1.7.2004, חייב שיהיה בו סעיף הפוטר מתשלום פרמיה (חוזר מס' 2004/11 אשר פורסם ב- 29.4.2004)

מומלץ לעיין בפוליסה ולבדוק את תאריך תחילת הביטוח...

לרשותך תמיד

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו