טיפול בדיכאון גיל המעבר

מנהל הפורום

הילה לב
הילה לב
לקביעת תור אצל הילה לב ללא פרסום בפורום

• טיפול בדיכאון גיל המעבר
    טל
    03/08/2018

אני בת 51 מאז שהופסק לי המחזור אני מרגישה דפיקות לב חזקות הרגשה של דכדוך חרדה שמובא גם בתחושות פיזיות עייפות עצבנות בלי שום קשר אני לא יודעת עם זה קשור אבל אבא שלי חולה מאוד וזה מוסיף לי אשמח לקבל טיפ כעזרה עצמית דרך רפואה אלטרנטיבית איך להתמודד עם הדיכאון והתחושות הפיזיות שאני מרגישה הייתי אצל רופאת נשים וגם רופאת משפחה אבל זה לא ממש עזר לי איך מבחינה אישית אני יכולה להתמודד ביום יום בצורה עצמאית עם התופעות האלה. אני ממש אשמח לטיפ אני סובלת כבר הרבה זמן ואני רוצה להקל על עצמי אשמח גם לדעת איזה טיפול אלטרנטיבי לא פסיכולוגי או פסיכיאטרי אלא אלטרנטיבי מתאים לתופעה הזאת. אני כל כך אודה לך עם תוכלי לייעץ לי איך להקל על עצמי ביום יום זה חשוב לי מאוד שוב ניסיתי רופאים רופאת נשים משפחה לא עזר כלום יש אלטרנטיבה? וגם באופן עצמאי אשמח לדעת איך להקל על הדיכאון ביום יום אני ממש מודה לך מקרב לב

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    טיפול בדיכאון גיל המעבר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• אני כל כך אשמח לעצה אפילו קטנה ביותר

טל
    03/08/2018

אני סובלת מזה כבר הרבה זמן אני רוצה גם להתמודד לבד ביום יום בנושא של הדיכאון עם התופעות הפיזיות אני ממש אשמח עם תעני לי אני מודה לך מקרב לב שבת נפלאה ושוב תודה זה חשוב לי מאוד נמעס לי לסבול

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• דכאון בגיל המעבר

הילה לב ברנס
    04/08/2018

שלום טל
    מבינה אל ליבך , באמת לא כדאי שתשאי על כתפייך עול כזה לבד .
    בגיל המעבר מתרחשת ירידה בכמות ההורמונים וכ=גם מערכת העצבים מושפעת ועוברת טלטלה , אצל נשים זה מתבטא גם בדכאון קל עד קשה ויש צורך לטפל ולהיות במעקב . הרפואה הקונבציונאלית מציעה טיפול הורמונלי חלופי / כדורים נוגדי דכאון . אולם לרוב טיפול זה אינו נותן מענה מלא ולכן אני ממליצה לגשת לטיפול משלים : שיחות , רקיחה אישית של צמחי מרפא , תזונה וטיפולי מגע . בנתיים פני זמן לעצמך, פנקי את עצמך במה שעושה לך טוב . תרגישי טוב!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אני מאוד מודה לך על התמיכה והעזרה

טל
    05/08/2018

מאחלת לך שבוע מקסים

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• דכאון בגיל המעבר

הילה לב ברנס
    10/08/2018

שלום טל
    כמו שהוזכר כאן בתגובות קודמות , אכן יש קשר בין כל הסימפטומים שאת חווה ובפרט שאת צריכה להתמודד עם אב חולה .
    הירידה החדה בכמות ההורמונים גורמות להרבה נשים להגיב בחווית דכאון/ חרדה , חוסר חשק לחיים ומלווה בכאבים שונים . לרפואה הקונבציונאלית יש שני טיפולים מרכזיים : כדורים נוגדי דכאון מסוגים שונים ו/או טיפולי HRT ( הורמונים ) . תראי , זה מורכב לנסות לעזור דרך תגובה בודדה בפורום . אני ממליצה שתשלבי טיםול בשיחות / פסיכותרפיה גופנית ושתגשי לנטורופתית מוסמכת שיכולה להרכיב עבורך גם צמחי מרפא שיוכלו לאזן אותך הורמונלית וגם לתמוך במערכת העצבים . כמו כן חשוב מאוד שתראי חברות טובות , תמשיכי לצאת , תגלי מחדש מה עושה לך טוב ותפרקי מתחים עם פעילות גופנית נחמדה שאת אוהבת . ישנם הרבה תוספי תזונה שיכולים להקל מאוד על מצבך , אך עקב המורכבות, מבחינה מקצועית, רצוי שתקחי אחרי אבחון מעמיק ומסודר . בברכה ובהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו