עקירות לצורך יישור שיניים

מנהל הפורום

ד"ר עומר פלייסיג
ד"ר עומר פלייסיג
לקביעת תור אצל ד"ר עומר פלייסיג ללא פרסום בפורום

• עקירות לצורך יישור שיניים
    סיגל
    05/02/2018

שלום,
    אני בת 29 ואני כרגע עם יישור שיינים במשך שנתיים וחצי, אורתודנט בתחילת הטיפול המליץ לעקור 4 שנים בלסת עליונה מתוכם שתי שיני בינה ושתי שיניים די אחוריות בלסת עליונה.
    בלסת התחותנה הייה לי טיפול שורש כושלים ולכן עקרתי שתי שיניים שם מלפני הטיפול.
    ניתן לציין שהייה לי צפיפות קלה בשיניים לצערי נאלצתי להקשיב לאורתודנט ולבצע את עקירות עקב המונטין והמלצות שקיבלתי עליו לא התייעצתי עם עוד מומחים בתחום.
    כיום הרווחים נסגרו לגמרי אך הפה נהייה קטן יותר וגם החיוך נהייה יותר קטן הפה נכנס פנימה אך תנוחת הפורפיל נראית באותה מצב השפתים יותר דקות ואף נראה מאוד בולט וגם מבנה הפנים השתנה לרעה נהייה יותר צר באזור הלחיים זה מאוד מטריד אותי כי התייעצתי עם אורתודנט אחר שאמר שהוא מבחינתי לפי הצילומים לא הייה עוקר שיניים דיברתי עם אורתודנט שלי בנוגע לזה הוא אומר שהוא לא רואה כל כך שינוי כי אין שינוי בפורפיל אני כרגע בעיצומו של הטיפול מה ניתן לעשות על מנת למזער את התופעה? אפשר להזיז את הקוביות למקום שהחיוך יראה יותר רחב?
    אם עשיתי טעות שעקרתי את השיניים? האמת שהמון אנשים שאני מכירה שלא עקרן שיניים והייה להם צפיפות השיניים התעקמו חזרה לעומת טיפול עם עקירות שהוא יותר יציב אשמח למענה בנוגע לצורת הפה אם ניתן להרחיב את החיוך ואת הפה דרך הזזת השיניים? אשמח לצרף תמונות במייל

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• עקירות ליישור שיניים

ד"ר עומר פלייסיג
    12/06/2019

שלום סיגל,
    קשה לחוות דעה מבלי לראות את מצבך לפני הטיפול ומצבך הנוכחי.
    ולכן, ממליץ לך להיוועץ פנים אל פנים רק במומחה ליישור שיניים עם רישיון של משרד הבריאות.
    בברכה.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו