עקירת שן כלואה סיבוכים וסכנה

מנהל הפורום

ד``ר דניאל ניצן
ד"ר דניאל ניצן
לקביעת תור אצל ד"ר דניאל ניצן ללא פרסום בפורום

• עקירת שן כלואה סיבוכים וסכנה
    מלי
    16/03/2021

עקרתי שני שיניים מצד ימין למעלה בדיוק אחרי הניב
    חשוב לציין שתחילה לא הסבירו לי על העקירה או על סיבוכים כלשהן רק נתן לי לחתום ולא אמר לי על מה ולאחר מכן עקר לי את השן עם הרדמה מקומית זמן העקירה הכירורגית הייתה מהירה בערך כ 5 דקות ורופא שם גזה וביקש ללחוץ ולא לאכול שעתיים עד כאן זה משמע סביר הגעתי הבית והחלטתי לנוח עד שתרד לי ההרדמה לאחר כשעתיים התעוררתי בשלולית של דם על המיטה בגלל דימום חזק מאוד ניסיתי לעצור את הדימום עם גזה (חבילות) זה ממש לא עזר ואפילו המשיך לטפטף בריצפה בעלי לקח אותי חזרה למרפאה לעזרה ראשונה אבל גם הוא לא הצליח לעצור את הדימום ושלח אותי למיון פה ולסת דחוף שם ניסו כמה סוגי מחטים לעצירת בדימום וזה לא ממש עזר רק לאחר ששמו בד מיחד עם חומר ודבר חזק + תפירה זה עזר קצת אבל אני הייתי במצב מסוחרר מאוד אחרי איבוד דם ובלי אוכל ושתיה לכן הישפזו אותי להשגחה כל מה שרציתי לדעת זה האם זה תקין מה שקרה פה או שזה לגמרי רשלנות רפואית אשמח לקבל תשובה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• עקירה

ד''ר דניאל ניצן
    31/03/2021

שלום
    דימום לאחר עקירה הוא סיבוך נפוץ.
    לגבי מידע על רשלנות רפואית , אנא פנה לעורך דין.
    אין הפורום הזה עוסק בכך.
    בהצלחה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו