שאלה בנוגע להשכלה גבוהה

מנהל הפורום

ד"ר עדי אדר
ד"ר עדי אדר
053-4877808
לקביעת תור אצל ד"ר עדי אדר
053-4877808 ללא פרסום בפורום
 
 • שאלה בנוגע להשכלה גבוהה
  Daniel
  11/01/2019

  אני בעל add מאובחן.. לא היפר אבל עפיפון בכיתה בחומר הנלמד, וקורא כל דבר הרבה פעמים עד שמבין , ולרוב לא מבין אם החומר הוא קשה כמו מתמטיקה. בעבר השלמתי בגרויות סיימתי ממוצע 95 אקסטרני(במתמטיקה הצטיינתי בכיתה חח) . צרכתי ריטלין ואיתו פשוט הבנתי הכל סוג של איינשטיין.
  עכשיו אני תוהה אם להיכנס ללמוד השכלה גבוהה עם ריטלין או לוותר ולא ללמוד, כי אני לא רוצה לחזור לתופעות לוואי (עצבים שזה עושה בתום ההשפעה) גם התחזקתי מאז קצת בדת ואני מרגיש גם שהריטלין קודם כל מוריד ברמה הרוחנית כי אתה בהשפעת סם, וגם בנוסף זה סוג של רמאות וזה לא פתר לי את הבעיה מהשורש כמו שלצורך העניין מישהו עושה ניתוח ואין לו משקפיים יותר. גם הרי זה ברור שאני לא אצרוך ריטלין כל החיים, וזה דבר זמני.. בכל אופן אני אובד עצות ואם לא אמצע טיפול הומופאתי אני ככל הנראה לא אחזור ללמוד נראלי, וגם מה יהיה בעתיד שאפסיק לצרוך אותו ואתקשה בריבוי משימות ובקליטת החומר בעבודה ועוד.. בכל אופן הריטלין נראה לי כמו סוג של אשליה שלא פותרת את המצב מהשורש (מניסיון בעבר שצרכתי שנתיים שהשלמתי בגרויות). אשמח לתשובה כנה ואובייקטיבית תודה.

  ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
  ד"ר עדי אדר - 053-4877808

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  לקביעת תור
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • שאלה בנוגע להשכלה גבוה

  ד''ר עדי אדר
  27/01/2019

  שלום לך
  מספר הערות - לא צורכי ם ריטלין אלא מטופלים בריטלין. זאת תרופה כמו כל תרופה - אתה לא צורך אקמול אלא מטופל באקמול.
  לא ברור לי מה הכוונה שלך בתשובה כנה שלי? ניסוח מעט מוזר...
  מה הכוונה אשליה? - תרופה אמורה לסייע. לפי הגיון זה גם אין להשתמש באקמול. תרופה לעתים מרפאת במצב מסוים ולעתים מקלה עליו וזה בסדר גמור.

  אני ממליץ שתיגש לרופא המטפל כדי לסכם איתו את הנושא כאשר במידה ואכן יש לך הפרעת קשב מומלץ לשקול טיפול תרופתי העשוי לעזור לך בתחומים תפקודיים שונים.

  בברכה,
  דר' עדי אדר

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  לקביעת תור
  סגירה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום


שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו