ריטלין התחיל לגרום לעייפות

מנהל הפורום

ד"ר עדי אדר
ד"ר עדי אדר
053-4877808
לקביעת תור אצל ד"ר עדי אדר
053-4877808 ללא פרסום בפורום
 
  • ריטלין התחיל לגרום לעייפות
    איילה
    05/02/2019

    כבר שנתיים שאני לוקחת ריטלין LA באופן קבוע. בשבועיים האחרונים אני מרגישה עייפות כבדה מאוד עם התחלת ההשפעה של הכדור וכל מה שאני רוצה זה להיכנס למיטה ולישון. זה לא קורה בימים שאני לא לוקחת את הכדור (סופ"שים). למה התגובה שלי השתנתה? זה אומר שאני צריכה להחליף כדור/מינון?

    ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    ד"ר עדי אדר - 053-4877808

    * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

    הוספת תגובה

     
    תמונה

    לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

  • עייפות בעת נטילת ריטלין

    ד''ר עדי אדר
    02/03/2019

    שלום לך -
    שלום לך בהחלט ייתכן כי לאחר פרק זמן של נטילת התרופה ברצף תחול ירידה בהשפעת התרופה.
    במצב כזה ניתן לשקול הפסקה זמנית של הטיפול התרופתי וחידושו בהמשך, שינוי המינון או החלפת התכשיר .
    מומלץ יעוץ של הרופא המטפל.
    בברכה,
    דר' עדי אדר

    * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

    הוספת תגובה

     
    תמונה

    לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום


שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו