הרדמות הלילה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• הרדמות הלילה
    רינת
    23/12/2014

ביתי בת ה 15 חודשים אני עדיין מניקה אותה והיא טף פעם לא אההה לאכול מבקבוק וישר עברה לאוכל מוצק כלומר בלי כפית כל מה שהיא הצליחה לתפוס היא רצתה לאכול וכמובן עד היום יותר מחצי ברצפה שככה היא עדיין לא אוכלת לשובע ומה שקורה מאז שהיא נולדה אפילו אחרי הלידה היא הייתה מתעוררת על 3 שעות וישנה לזמן קצר ומתעוררת בהתחלה הרופא אמר שזה מובן והיום והלילה מתערבבים ולתת לה וכיום היא עדיין מתעוררת כל 3 שעות אני כל כך עייפה מזה היא לא ישנה צהרים רק ל15-30 דקות לא יותר ואני אפילו לא מצליחה לישון איתה צהרים והיא מתעוררת אין לי כוחות נתתי לה לבכות כי ככה הציעו לי וזה לא עובד היא יכולה לבכות שעות על גבי שעות ולא להרדם
    היא קמה בבוקר בשעה 5 ומוכנה להתחיל את היום
    אני מנסה להשכיב אותה בשעה 8 וחצי ושהיה לי זמן לעצמי
    מה אפשר לעשות?אני כל כך עייפה ומייאשת

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• הרדמות הלילה - תגובה

ד``ר עומר טופול
    08/01/2015

חגית שלום
    במצב כפי שאת מתארת מן הראוי לפנות להדרכה מקצועית הכוללת מעקב שבועי על מנת לייצר דפוסי אכילה ושינה נכונים שאותם יש להקנות לבתך ולתרגל עימה עד להשגת התוצאות הרצויות.
    בברכה
    עומר

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה