תכשיר לכינים

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תכשיר לכינים
    יעל200
    12/11/2010

דחוף צריכה את עזרת האימהות פה. הקטנות שלי, תאומות נדבקו בכינים (כנראה בגן) כל היום הן מתגרדות,
    אני חייבת לקנות להן כמה שיותר מהר תכשיר נגד הכינים ושמעתי שיש תכשיר ללא חומרי הדברה אבל אני לא זוכרת את השם שאמרו לי.
    מישהו יודע ויכול לעזור לי? תודה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    תכשיר לכינים

הוספת תגובה

תמונה

• תכשיר לכינים - תגובה

14/11/2010

יעל שלום,

התכשיר לכינים ללא חומרי הדברה נקרא Results
    אפשרות נוספת, לשטוף את הראש עם מים ובהם מספר טיפות של שמן רוזמרין. מצב זה מתאים אם אין ביצי כינים על הראש אלא רק כינים שבקעו.

בריאות שלמה,
    ד"ר רואי גוניק OMD., ND

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• טיפול במכשיר רפואי

לירון קורל
    16/04/2016

שלום לך,
    אני לא יודעת אם אכן זה עדיין רלוונטי אך אוכל להמליץ מאוד ללכת למרכז לטיפול בכינים שבאמת יעזור לבנות להיפטר מהכינים בטיפול אחד ללא כל התכשירים והסבונים שהרופאים דוחפים לראש שלנו.
    בטיפול המיוחד הזה את תבואי ליום אחד והכל נגמר אז אני ממליצה להיכנס לאתר שאצרף ופשוט תפסיקי לדאוג בקשר לזה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה