כאב חד וחזק באזור השכמה השמאלית

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• כאב חד וחזק באזור השכמה השמאלית
    דוד
    16/08/2018

שלום

בן 44, בריא בדר"כ, לא נוטל תרופות.
    מלפני כשבוע התחלתי להרגיש כאב חד וחזק באזור השכמה השמאלית.
    כ"כ כאב ותחושה כמו של כוויה ורגישות גבוהה באזור בית שחי משמאל, וכן כאב ורגישות גבוהה בקרקפת העליונה בצד ימין (באזור של כ-10 ס"מ)
    אין סיפור של חבלה, אין אודם או סימן חיצוני.
    הייתי בתחילת שבוע אצל רופא עור, שלא מצא ממצא עורי והתרשם שמדובר בבעיה עצבית.
    אתמול הלכתי לרופא משפחה, שהפנה אותי לבצע בדיקות דם (תפקודי כבד, כליות, מגנזיום, B12, סוכר, ספירת דם, בדיקת שתן), והן יצאו תקינות, ונתן לי הפניה לנוירולוג.

יש קצת שיפור מבחינת הכאב החד בשכמה, אך אין כל שיפור מבחינת הכאב והרגישות בקרקפת, והכאב והרגישות בעור באזור בית השחי, השכמה השמאלית, ואף קצת בחזה משמאל).

מה יכולה להיות הבעיה? עמוד שדרה? בעיה מוחית?
    ומה הקשר בין הכאב בקרקפת לבין הכאב והרגישות בשכמה ובית השחי?
    ומה רמת הדחיפות? (התורים לא זמינים בטווח הזמן הקרוב)?

תודה רבה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

• כאב בשכם - דוד

ניר סלמה
    16/08/2018

שלום דוד - תודה על הפירוט - אני תוהה האם כל הסיפור הזה הוא לא התחלה של שלבקת חוגרת.... אם יופיעו פצעים אז זה כן.
    בהחלט נשמע כמו עיניין נוירולוגי או וסקולרי ( כלי דם )
    עד שיגיע התור שלך לנוירולוג - אויל כדאי שתפנה לדיקור.
    היות ואני עובד באיכילוב בנוירולוגית, אני טיפלתי במקרים דומים שגם אחרי בירורים לא הבינו מה הבעיה .... לפעמים זה המצב.

בהצלחה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו