מגנזיום וזמן ההשפעה בגוף- התכווצות שרירים

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• מגנזיום וזמן ההשפעה בגוף- התכווצות שרירים
    תמר
    07/02/2021

שלום
    אם אני לוקחת מגנזיום 520 מייג לקראת ערב להתכווצות שרירים ואיכות שינה טובה לכמה זמן ההשפעה תישאר בגוף?
    חייבים לקחת כל יום ברצף?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

• מגנזיום

סיגל ברנר- נטורופתיה ורפואה טבעית
    08/02/2021

אם זה עוזר לך זה מצביע על כך שיש לך מחסור. אני לא ממליצה לקחת סתם . תמיד עדיף לקבל מינרלים וויטמינים ממזון איכותי. כמובן שאם יש בעייה המגנזיום עוזר לשינה והרפיית שרירים

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מגנזיום וזמן ההשפעה בגוף

תמר
    08/02/2021

תודה על המענה רק התחלתי ואני לא יודעת אם עוזר עדיין אני צריכה לקחת כל יום על מנת לדעת אם עוזר כמו שאמרת אני מעדיפה לקבל ויטמינים ומינרלים ממזון איכותי
    נגיד אם לקחתי היום לקראת ערב עד מחר בלילה זה עדיין יעזור לשינה מבלי לקחת תוסף?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מגנזיום

סיגל ברנר- נטורופתיה ורפואה טבעית
    08/02/2021

במידה ויש מחסור יש לקחת כל ערב לפני השינה על מנת שיעזור לאותו לילה. את יכולה לנסות לקחת כמה לילות ואז לעשות הפסקה וכך לבדוק מה ההשפעה. אם זה עוזר, לנסות במקביל להגביר מזונות שיש בהם מגנזיום כדי שתוכלי להמעיט בתוסף.
    מזונות כמו ירקות ירוקים, קטניות, אגוזים וכו

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה רבה על המענה

תמר
    08/02/2021

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו