איכות עוברים בתרומת ביצית

מנהל הפורום

ד"ר אליעזר גירש
ד"ר אליעזר גירש
053-4877802
לקביעת תור אצל ד"ר אליעזר גירש
053-4877802 ללא פרסום בפורום

• איכות עוברים בתרומת ביצית
    שירה
    20/06/2021

שלום רב,
    אני בהליך של תרומת ביצית.
    יש לי עובר בלסטו שדורג 2AA.
    מה המשמעות של זה ושל סיכויי ההצלחה? אני מבינה שמדובר בבלסטו צעיר, אולם מצד שני שיכול להתפתח תוך כמה שעות. האם הכוונה שהוא יכול להתפתח ברחם?

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    ד"ר אליעזר גירש - 053-4877802

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תגובה

ד''ר אליעזר גירש
    20/06/2021

שלום שירה,

כן, בהחלט, העובר יכול לסיים התפתחותו לשלב הבלסטוציסט מתקדם גם ברחם. אם מדובר על החזרה טריאה, אפשר להחזירו בשלב זה. אם מדובר בהקפאת עוברים, אני הייתי ממליץ לגדל אותו במעבדה לשלב המתפתח ורק אז להקפיאו.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• איכות עוברים בתרומת ביצית

שירה
    20/06/2021

תודה על תשובתך.
    העובר הוקפא בשלב הזה,כבר לפני מספר חודשים. האם גם במצבו הנוכחי הוא יכול להמשיך להתפתח ברחם?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תגובה

ד''ר אליעזר גירש
    20/06/2021

בהחלט יכול להתפתח גם ברחם אבל אנחנו מצפים להתאמה בין גיל העובר לחלון השרשה. במקרה זה הייתי ממליץ להפשיר אותו בסוף יום אשר לפני ההחזרה, לתת לו לגדול ולהתפתח ורק אז, כנראה למחרת בבוקר לבצע החזרה. העובר פשוט נמצא בפיגור מסויים ממה שרצוי ולכן ממליץ לגדל אותו חצי יממה שיגיע לבלסטוציסט מפותח ואז להחזירו לרחם של יום 5 שלו.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה רבה לך

שירה
    21/06/2021

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו