פורום כאבי ראש, מיגרנות - יש לך שאלה?

מנהל הפורום

ד"ר יעקב פוגלמן
ד"ר יעקב פוגלמן
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור אצל ד"ר יעקב פוגלמן ללא פרסום בפורום

• פענוח של בדיקת mri
    אנה
    20/08/2017

שלום,

עשיתי לפני כמה ימים בדיקת mri
    בממצאים כתוב:

מוקדי אות חריג זעירים בחומר הלבן התת קורטילי פרונטלי דו צדדית שאינם ספציפיים. פרט לכך הדמיית המוח בגדר לנורמה.

מה המשמעות של זה?

תודה רבה.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• פענוח MRI

ד''ר יעקב פוגלמן
    20/08/2017

שלום לאנה
    אחת הרעות החולות ביותר שאני נתקל בעבודתי היא הצמדותם של מטופלים לכל אות ופסיק בפענוח בדיקות הדמיה כאילו שרק אם יבינו מה פרוש של מה שכתוב יבוא מזור לבעיתם .
    אשמים בזה לא פחות הרופאים שמיחסים חשיבות יתר לבדיקות הדמיה במקום להסטוריה של החולה והבדיקה הגופנית המאסיבית .כתיבת התשובות בשפה לא מובנת לחולה מלחיצה אף יותר .
    לפנינו רעה חולה דו צדדית שכזאת שכזאת .
    בברכה

ד"ר יעקב פוגלמן
    טיפול בכאב ( לא ב MRI)

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מעבר ממיגרנה רגילה למיגרנה עם אאורה
    אורלי
    11/08/2017

שלום ד"ר, רציתי לדעת האם ייתכן שלאחר 14 שנים בהן אני סובלת ממיגרנות רגילות לאורך כל החודש, המיגרנה השתנתה למיגרנה עם אאורה? עשיתי בדיקת עיניים לאחר שהופיעו בראייה שלי ענני עשן לעיתים קרובות, והרופא טען שהכול תקין ויכול להיות שאני סובלת ממיגרנה עם אאורה. חשוב לי לציין שהמיגרנה הראשונה בחיי החלה בהריון הראשון שלי, אך בשני ההריונות שעברתי עד כה המיגרנה עברה בשליש השני עד ללידה ובמשך 20 שנה נטלתי גלולות למניעת הריון ללא כל בעיה. תודה מראש

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• מיגרנה

ד''ר יעקב פוגלמן
    12/08/2017

שלום רב לאורלי
    מיגרנות משנות את צורתן לעיתים עם השנים . חשוב לראות קשר נסיבתי בין אאורה שמופיעה כמעט תמיד באותה צורה לפני המיגרנה לבין המיגרנה . בנוסף כל שינוי בכאבי הראש מחייב יעוץ נוירולוגי לשלילת בעיות נוספות .
    במידה ותרצי להתיעץ לגבי טיפול מניעתי אשמח לענות בפורום זה
    בברכה
    ד"ר יעקב פוגלמן
    טיפול בכאב

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מיגרנה בהריון חודש 6
    קרן
    10/08/2017

שלום דר'. בהריון חודש 6 סובלת ממיגרנות עם אאורה זה משהו שקורה לי רק בהריונות. תודה לאל. האם יש טיפול לזה ?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• מיגרנה בהריון

ד''ר יעקב פוגלמן
    12/08/2017

שלום רב
    מכיון שיש קשר הדוק בין מיגרנות לתסמונת המיופאציאלית ניתן לטפל במיגרנות במיוחד בזמן הריון שם טיפול תקופתי איננו קו הטיפול הראשון .
    פרטים נוספים באתר שלי.
    בברכה
    ד"ר יעקב פוגלמן
    טיפול בכאב

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כאב ראש - מופיע בעיקר לאחר שינה קצרה
    מיכה פלד
    05/08/2017

כאב ראש - מתבטא בכאב על יד הרקה . זה מספר ימים
    מופיע רק בלילה לאחר שעה של שינה גורם לי להתעורר . כשאני מתיישב או קם הכאב עובר לאחר כ חצי שעה עד שעה .
    פעם אחת בתנוחה מסוימת על הספה.
    במשך היום לאחר נגיעות עם היד באזור הרקה ישנה איזו תחושה עמומה של כאב.
    מה דעתכם עלי לעשות ?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• כאב ראש במגע

ד''ר יעקב פוגלמן
    05/08/2017

שלום רב.כאב ראש המתגבר בנגיעה או לחץ על הגלגלת מרמז על כיוון שרירי גידי.כמובן שבדיקה על ידי מומחה כאב המבין בבעיות שריר שלד עדיפה. בברכה דר יעקב פוגלמן טיפול בכאב.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• CT ראש עם חומר ניגוד
    מירב
    02/08/2017

עשיתי סיטי ראש לפני שנה ו 8 חודש עם חומר ניגוד האם זה אומר שהקרינו אותי פעמיים? זאת אומרת שעשו לי כאילו פעמיים סיטי? עם חומר ניגוד וגם בלי חומר הניגוד? בשבועיים האחרונים יש לי שוב כאבי ראש ואני פוחדת שזה גידול כתוצאה מהסיטי הארור הזה שעשיתי בשיא טמטומי

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• CT ראש מיותר

ד''ר יעקב פוגלמן
    03/08/2017

שלום למירב
    אני בהחלט מסכים שחלק ניכר מהסובלים מכאבי ראש כרוניים יעברו בדיקת CT שברובן הגדול יהיו מיותרות .
    אני בהחלט מכיר את הדילמה החרדתית של מטופלים שלא יכולים לישון בלילה עד שלא יעשו להם CT שישלול כל דבר מסוכן , ולאחר שנשלל על ידי ביצוע ה CT , כועסים על כך שהוקרנו ואולי יש להם כעת גידול על רקע ההקרנה ....
    כך שהחרדה תתלבש על כל מקום שיאפשרו לה .
    בנוסף ראי תגובתי על פחדים.
    בברכה דר יעקב פוגלמן
    טיפול בכאב.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה על המענה ..אך לא ענית לי על השאלה..האם הוקרנתי פעמיים?

מירב
    03/08/2017

האפההאם הוקרנתי פעמיים? עם חומר ניגוד ובלי חןמר ניגוד? אני זוכרת ששכבתי על המכונה היא נכנסה פנימה יצאה וונכנסה שוב..האם הוקרנתי פעמיים?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כאבי ראש במקומות שונים
    מיכל
    24/07/2017

היי..בשבועיים האחרונים יש לי כאבי ראש כל יום זה במקום אחר פעם בצד ימין פעם בצד שמאל פעם למעלה פעם למטה אך אף פעם לא כואב הכל יחד..כל פעם צד אחר עשיתי בדיקת פונדוס יצאה תקין ובדיקה נורולוגית תקינה יש לציין שלפני שנתיים הייתה לי תופעה דומה עשיתי את כל הבדיקות כולל סיטי וב"ה היה תקין. האם עצם זה שהכאב משנה מקום וזה שבדיקת העיניים תקינה מוריד אופציה שזה גידול?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• כאבי ראש נודדים

ד''ר יעקב פוגלמן
    01/08/2017

שלום למיכל
    קיים מגוון גדול של סיבות לכאבי ראש, למעשה, כשכל בדיקות הדמיה ובדיקה גופנית תקינים הבעיה נובעת מהתכווצויות שרירי הצוואר והגולגולת. ברוב המקרים כיווץ השרירים שגורם לכאב ראש מקרין למקומות שונים בראש בהתאם לרמת הכיווץ שלהם .
    בברכה
    ד"ר יעקב פוגלמן
    טיפול בכאב

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אודה לך מקרב לב לתשובה על שאלה זו

מיכל
    02/08/2017

אך האם רק בדיקה פונדוס ובדיקה נורולוגית בלי בדיקת הדמייה ( בדיקה הדמייה עשיתי בפעם הקודמת שהיו לי כאבי ראש לפני שנה ו 8 חודשים) האם שתיי הבדיקות האלה מספיקות כדי לשלול גידול במוח? ( קצת נרתעת מלעשות הדמייה נוספת) ..חוץ מכאבי הראש אין לי תסמינים נוספים אולי עקצוצים בגוף מדיי פעם אבל זה לא דבר חדש?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• פחדים

ד''ר יעקב פוגלמן
    02/08/2017

שלום רב.ראי תגובתי על פחדים. בברכה דר יעקב פוגלמן טיפול בכאב.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• פחדים שכאב ראש זה גידול
    מעיין
    02/08/2017

רציתי לדעת מה למה כל אדם שיש לו כאבי ראש ישר בטוח שזה גידול? למרות שאומרים שגם אם יש גידול במוח המוח לא כואב וזה לא אמור להתבטא בכאבי ראש? או שאני טועה? שאלה נוספת מהם הסימנים לגידול במוח והאם יכול להיות שיהיה לאדם גידול במוח שהתופעת לוואי היא רק כאב ראש?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• גידול בראש

ד''ר יעקב פוגלמן
    02/08/2017

שלום רב.המוח שלנו מתוכנת אבולוציונית שכאב משמעותו מוות או סכנה קשה לחיים.מה שהיה נכון ברובו לפני 10000 שנה.ואז המוח שלי מחרפן אותי ואני סובל. כיום יש אמצעי הדמיה ששוללים סכנה לחיים.למרות זאת עקב התכנות של המוח שאיננו מתאים להיום אנו סובלים ללא סיבה. הבשורה שיש לזה פתרון
    .בברכה דר יעקב פוגלמן טיפול בכאב

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כאבי ראש כמו פטישים
    שרה
    29/07/2017

שלום. יש לי כאבי ראש חזקים כבר תקופה מאוד ארוכה (לא תמיד אבל הרבה מאוד פעמים). לפעמים הם מרגישים כמו פטישים במצח, לפעמים הם מרגישים כמו לחץ בראש שמקשה עליי לזוז. באים בשעות הערב- לילה.
    קצת רקע: אני בת 27. לפני שנה וחצי היתה תקופה שהתחילה לי פזילה בעין שמאל והתעלפתי פעמיים... בגלל שרציתי לתקן את הפזילה עברתי בירור קרדיולוגי הסתבר שי לי סינוס טכיקרדיה בלי סיבה (תמיד הדופר מעל 100, באקו לב היה לי דופק 140 ולחץ דם 164/110). עשיתי בירור נוירולוגי בגלל הפזילה ובבדיקה הגופנית היה ערות החזרים עם החזרים פתולוגיים, גם ביד וגם ברגל בחלק גוף ימני. הוא שלח אותי לסיטי ראש. מח- תקין, ארובות עיניים- אקסופתלמוס- בלי ממצא ארובתי חשוד. הנוירולוג הגיע למסקנה שאין לי בעיה נוירולוגית. בגלל האקסופתלמוס הפנו אותי לאנדוקרינולוג- בלוטת תריס תקינה כולל tsi, אבל יש פרולקטין שמופרש ביתר. בmri שצילמו בו רק את ההיפופיזה נמצאה מיקרואדנומה 5 מ"מ. הביאו לי הפניה לטסט סינקטן שטרם עשיתי. לפני חודשיים עשיתי את הניתוח לתיקון הפזילה בשתי עיניים. הרדמה כללית. אחרי הניתוח שבועיים היתה לי חוסר תחושה במצח (רדום) המנתח לא מצא סיבה. והפזילה כבר הספיקה לחזור בזווית יותר קטנה... בנוסף מאחרי הניתוח יש לי שכחה מדאיגה וקשה לי לחשוב והתקשורת שלי לא זורמת. חברים העירו לי שזה לא כמו שהיה פעם. שואלים אותי שאלה, אני צריכה לשאול אותה לעצמי בקול ורק אז אני קולטת ועונה. מאוד מדאיג אותי. כמו שאפשר לראות עשיתי הרבה בירורים. האם כאבי הראש שאני מתארת הם מיגרנה בלבד או שיכולים להיות קשורים למיקרואדנומה או למשהו נוירולוגי אחר (למרות שהנויורלוג אמר שאין לי בעיה נויורלוגית כי סיטי ראש תקין)? מה מומלץ לי לעשות? לאיזה תחום רפואי לפנות? תודה רבה..

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• אדנומה

ד''ר יעקב פוגלמן
    01/08/2017

לשרה שלום רב
    המקרה שלך מורכב מידי לדיון מעל דפי פורום זה .
    בברכה
    ד"ר יעקב פוגלמן
    טיפול בכאב

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אני מבינה... אבל מה כדאי לי לעשות

שרה
    01/08/2017

למי לפנות?
    הרי הייתי אצל נוירולוג ואנדוקרינולוג.
    אני שותה משככי כאביל כל יום ואני לא יכולה להמשיך ככה...
    תודה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• למי לפנות ?

ד''ר יעקב פוגלמן
    01/08/2017

שלום רב
    לרופא לשיכוך כאב
    בברכה
    ד"ר יעקב פוגלמן
    שיכוך כאב

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כאביי ראש דלקת חיצונית באוזן שמאל ועיניים
    מירית
    31/07/2017

סובלת מכאביי ראש במיוחד בשעות הבוקר מתעוררת עם כאביי ראש מתוך שינה וקושי לפתוח את העיניים ובדכ עין שמאל מרגישה כמו תחושה של בצקות בעיניים במיוחד בבוקר וחולשה בשריר עין שמאל יש לציין שזה תקופה ארוכה שזה קורה לי !עשיתי בדיקת ct ראש תקין mri ראש תקין .רופאת עיניים לא מצאה דבר חוץ מזה שיש לי יובש בעיניים ונתנה לי טיפות עיניים שלא ככ עוזרות .יש טשטוש קל בראיה עם תחושה של חוסר מיקוד בעיניים אך לא מוצאים ממצא !יש לציין שאני סובלת. מאלרגיה לאבק תרופות מסויימות וחומרי ניקוי !האם זו בעיה של אלרגיה נוספת למשהו נוסף ? אשמח לתשובה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• כאבי ראש ועיניים

ד''ר יעקב פוגלמן
    01/08/2017

קיים מגוון גדול של סיבות לכאבי ראש, כגון מגרנה, cluster headache (כאבי ראש מקבציים) וסיבות נוספות. למעשה, מקרים רבים נובעים מהתכווצויות שרירי הצוואר והגולגולת. ברוב המקרים אנשים מודעים לכאב הראש אך לא לכיווץ השרירים שגורם לו.
    כיווץ ה יכול להיות אחראי גם על טשטוש הראיה שלך .
    בברכה
    ד"ר פוגלמן יעקב
    טיפול בכאב

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כאב ראש לוחץ מאחורי הראש
    דני
    23/07/2017

שלום אני ממש אשמח לשמוע תשובה אפילו אם זה רק הערכה כי ברור לי שזה פורום אני אשתל לתת את כול הפרטים האפשריים תודה מראש.
    -אני בן 25 בריא מטבעי לא שותה ולא מעשן מעולם לא סבלתי מכאב ראש של יותר מחצי יום או יום
    -בשבועיים האחרונים אני סובל מכאב /לחץ באחורי הראש שלפעמים מקרין לרכות סביב העיינים
    -אני מרגיש קצת יותר "איטי" ושהעורף צוואר שלי קצת "כבד"
    -אני טיפה יותר עייף מהרגיל לא יודע אם זה פסיכולוגי או לו אבל אין לי חום או נזלת או תסמינים נוספים ששמתי לב אליהם

-פניתי לבית חולים עברתי MRI מוח שיצא תקין.+כולל חומר ניגוד.
    -עברתי בדיקת דם כללית כול לספירת דם ומדדים לדלקת שיצאו תקינים.
    -עברתי פונדס בדיקה בעיינים שיצא תקין כלומר שאין לחץ.

-בהתייעצות בינהם הרופאים כרגע לא שלחו אותי לדיקור מותני.
    ולי בגדול יש 2 שאלות

-בהנחה שאני כבר שבועיים עם התסמינים הקבועים של הראש בעיקר ומעט הצוואר מה סיכוי שיש לי דלקת קרום המוח??או האם יש סיכוי שיש לי לחץ תוך גולגולתי מוגבר? בהתאם למה שתיארתי לך שעובר עלי עד עכשיו?

-ואשמח לשמוע את דעתך על מה כן היית חושב שיש לי בהתאם למה שתיארתי?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• כאב מאחורי הראש

ד''ר יעקב פוגלמן
    23/07/2017

שלום רב. סבירות גבוהה שהינך סובל מתסמונת מיופאסציאלית של שרירי הצואר דוגמת הטרפזיוס.הבשורה הטובה שיש לזה טיפול טוב שהוא גירוי תוך שרירי.פרטים נוספים באתר שלי. בברכה דר יעקב פוגלמן טיפול בכאב.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כאב ראש באזור האחורי של הראש
    איתן
    20/07/2017

מאחורי הראש אני חש תחושה מוזרה ומעצבנת מה זה יכול להיות

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• תחושה מוזרה

ד''ר יעקב פוגלמן
    21/07/2017

שלום רב
    הסימפטום שאתה מתאר הינו לא מוגדר במדויק ולכן קשה לשער כיוון פעולה ללא תשאול מדויק ובדיקה גופנית מדוקדקת .
    אך אוכל לומר שהכיוון נקבע בן השאר בהתאם לאופי הכאב :
    עמום או עצבי .
    בברכה
    ד"ר יעקב פוגלמן
    טיפול בכאב

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• סובלת ממיגרנה קשה מגיל קטן ובתקופה האחרונה חלה החמרה במיגרנה
    שרון
    11/07/2017

ערב טוב
    שמי שרון סהר בת 47 אמא לשלושה ילדים
    מכפר יונה סובלת ממיגרנה מגיל 8 .
    כאבים בין פעמיים לשלוש בשבוע.
    תמיד השפיעו עליי כדורים כמו...אופטלגין, אקמול פוקוס
    בשנתיים האחרונות לא משפיעים עליי כדורים
    הפסקתי לגמרי לקחת.
    לפני שלושה חודשים התחילה מיגרנה כל יום,
    לקחתי אקמול פוקוס, אקסידול,זריקה בקופת חולים וכלום לא עזר.
    ובשבועיים האחרונים יש החמרה ברמת הכאב.
    הייתי בבית חולים ונתנו לי קוקטייל שגם לא עזר
    דקסקורט פורטה 10, טרמדול 100 10מג , סודיום כלוריד 1000,
    כמה ימים אחרי עשיתי סיטי ועדיין לא קבלתי תשובה.
    האמת....אני כבר נואשת.
    מה אתם ממליצים לי לעשות?
    תודה מראש

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• מיגרנות

ד''ר יעקב פוגלמן
    11/07/2017

שלום רב לשרון
    ואאו. איזה סבל וכל כך הרבה שנים ....ממש כואב הלב.
    מציע לא להתיאש בכל אופן וללכת למטפלים נוספים . לדעתי יש אופציות טיפול נוספות במקרה שלך .אשמח לעזור .
    בברכה
    ד"ר יעקב פוגלמן
    טיפול בכאב

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כאב מעל עין שמאל מקרין לחצי פנים
    חלי
    11/07/2017

שלום רב בת 27 בריאה ואמא ל2. לפני שנתיים חוויתי לראשונה כאב מעל עין שמאל שמקרין לצד השמאלי של הראש. עברתי סי טי שיצא תקין ולאחר חודשים הכל חלף ונעלם. וכעת מזה כחצי שנה ואף יותר שוב אותו כאב מעל העין אך הפעם מקרין ללסת, לשן ולאוזן. יש לציין שהכאבים הולכים ובאים. יש שבועות שלא כואב כלל ושבועות של כמה ימים רצוף עם כאבים. עברתי גם בדיקת mri שיצאה תקינה. השאלה שלי האם אפשר לאבחן את הבעיה? כל רופא אומר לי אחרת(המיקרניה/ כאב ראש תעוקתי/ מקבצי) והאם יש טיפול לבעיה שלי? ניסיתי טיפול תרופתי באינדוביס ורילרט שלא עזרו. משתמשת במשככים כשהכאב בלתי נסבל. אשמח לתשובה אני מיואשת!

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• כאב מקרין לחצי פנים וסביב העין

ד''ר יעקב פוגלמן
    11/07/2017

שלום רב לחלי
    כמובן שאי אפשר לתת תשובה מדויקת לבעיתך ללא בדיקה גופנית מדוקדקת . אבל אפשר להגיד באופן כללי שנשללו אצלך בעיות קרדינאליות מסכנות בריאות . עם זאת את סובלת מכאב . כללית ניתן להגיד כי רוב סיבות הכאב במקרה שלך הוא ממקור מיופאציאלי. ניתן לקרוא יותר באתר שלי. הבשורה הטובה שיש לזה טיפול טוב .
    בברכה
    ד"ר יעקב פוגלמן
    טיפול בכאב

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כאבי ראש בלתי נסבלים
    שלומית
    25/06/2017

שלום אני בת 28 מטופלת אצל נירולוגית הנירולוגית אומרת שיש לי מיגרנה ונתנה לי כדורים רק להתקף וזה כמובן לא עזר נתנה לי תרופה אינדוביס 3 פעמים ביום ובלילה כדור של ובאן ואני עדיין סובלת מכאבח ראש וסחרחורת ודקירות בראש אז הלכתי למיון ושם עשו לי סיטי התשובות לא חזרו רק עוד שעוב לבנתיים אני סובלת ולא יכולה לתפקד כבר בבית כמה חודשים של חולשה סחרחורת בחילות בעיקר בשעות הבוקר מתעוררת מכאבי ראש אין לי כוח לתפקד בכלל ביום יום חצי יום על משהו אחד ולפעמים לא עושה כלום ואתמול הצוואר נתפס לי בצד אחד לא יודעת עבר מה לעשותתת בבקשה יעוץ דחוף מה לעשות אני כבר עצבנית מהמצב

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• מיגרנות

ד''ר יעקב פוגלמן
    25/06/2017

שלום לשלומית.
    ראשית לא להתעצבן . לשוחח עם עצמך ולהרגיע. אז גם כמות הסבל מהכאב פוחתת .
    האם הגיעה תשובת ה CT ?
    בברכה
    ד"ר יעקב פוגלמן
    טיפול בכאב

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מה אתה ממליץ לעשות ?

שלומית
    25/06/2017

כן דוקטור אני בלחץ כבר כי אני סובלת כבר 4 חודשים
    והתשובותשל CT לא הגיעו זה לוקח שבוע עד לתשובות מומחה .. אבל זה טבעי שמגרינה יכולה להיות כול כך קשה ?? שלא נותנת לי בכלל לתפקד ?? האם יש אוולי משקה שמגביר את ההתקף /אוכל שרצוי לא לאכול הרבה
    אתה יכול להמליץ לי על מומחה באזור ירושלים ?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• המלצה

ד''ר יעקב פוגלמן
    03/07/2017

בקר טוב לשלומית.ראשית בדיקת ה סי טי חשובה לשלילת גורמים אורגניים.במידה והיא תקינה הייתי פונה לרופא שמכיר את שיטת ims.אפשר לקרוא עליה באתר שלי. למשל דר וונדי אוסנת שעובדת בהדסה ירושליים.הרבהבריאות דר יעקב פוגלמן טיפול בכאב.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כאבי ראש צריך עזרה
    דוד
    01/07/2017

לפני חודש התחיל לי לחת בצד ימין של הראש סחרחורות וראית נקודות שחורו.
    לאחר שבוע מתחילת המקרה הכאב עבר מצד ימין לצד שמאל של הראש אבל לא אותו סוג של כאב זה מן צביטה נקודתי כזו שכמובן התלוו אליה ראית נקודות שחורות וחוזר איזון (אפקט הסירה) ומאז אני מרגיש מן כובד על הראש +אי תחושה בראש וקצת גם בפנים וצפצופים באוזניםרואה נקודות שחורות ועייפות כלשהי עשיתי c.t ובדיקות דם הכל יצא פיקס... מה זה יכול להיות?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• כאבי ראש

ד''ר יעקב פוגלמן
    03/07/2017

בקר טוב. הסימפטומים יכולים להעיד על בעיה בעניים.הייתי ממליץ להבדק.בברכה דר יעקב פוגלמן טיפול בכאב.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה